İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

27 haziran, 2017

Farklı ve çok boyutlu düşünebilme şekliniz yaratıcılığınızı ortaya koymanızı ve kullanmanızı kolaylaştırabilir. Yeteneklerinizi iletişim gücünüze yansıtabilir, becerilerilerinizle dikkat çekebilirsiniz.


26 haziran, 2017

Yakın çevrenizle iletişimin yoğun olduğu bir gün geçirebilir, kardeşlerinizle, komşularınızla bir araya gelebilirsiniz. İstek ve motivasyonlarınızı hayatın akışına bırakabileceğiniz bir gün olabilir.


25 haziran, 2017

Sahip olduklarınızla kendinize olan güveni artırabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ilgili konular size kendi değerinizi hatırlatabilir. Keyif ve konfor alanınızı genişletebileceğiniz bir gün olabilir, aşırı yemek ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.


24 haziran, 2017

Yengeç burcunda bugün meydana gelen yeni ay yeni bir kazanç, gelir kapısı, iş ve para konularında yeni başlangıçları müjdeleyebilir. Yeni ayla birlikte maddi imkanlarınızı daha iyi değerlendirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.


23 haziran, 2017

Ay burcunuzda ilerlemeyi sürdürürken kendinize olan güveniniz yüksek ve iddialı olabilirsiniz ancak öğle sonrasında ikili ilişkilerde biraz daha dikkatli olmanız ve karşınızdaki kişi veya kişilere temkinli yaklaşmanız gerekebilir.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.