İkizler Günlük Burç Yorumu

22 Mayıs - 21 Haziran

29 nisan, 2017

Sosyal yaşamınızın daha da canlanacağı bi dönem başlıyor. Yeni arkadaşlık ilişkileri kurabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Aşk bu dönemde sosyal gruplarınızdan, arkadaşlarınız arasından gelebilir.


28 nisan, 2017

Ay burcunuzda ilerlerken cesaretinizle dikkat çekebilirsiniz. İddialı yaklaşımlarınızla göz önünde olabilirsiniz. İkili ilişkilerde söz sahibi durumda olabilirsiniz.


27 nisan, 2017

Sosyal etkileşiminizin hızla arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki hareketlilik sizi de canlandırırken ilginç, sıradışı fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çok hızlı düşünüp, karar alabileceğiniz, yargıda bulunabileceğiniz bir gün olabilir, doğru yönde kontrol ettiğinizden emin olmalısınız.


26 nisan, 2017

Bugün Boğa burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Öğleden sonra gerçekleşen yeni ay hayatınızda önemli bir hazırlık aşamasının ilk adımlarını teşkil edebilir. Ruhsal ve manevi anlamda sizi bir sonraki aya hazırlayacak başlangıçlar yapabilirsiniz.


25 nisan, 2017

Sıradışı, yenilikçi fikirleriniz ve paylaşımlarınızla dikkatleri üzerinize çekebilir, arkadaş gruplarınızın konuşulan kişisi olabilirsiniz. Sakinliğinizi ve sabrınızı korumalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

İkizler burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

İkizler burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.