Koç Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

29 nisan, 2017

Venüs’ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte aşk hayatınız canlanıyor. Bu dönemde yeniden aşık olabilir, yaşamınızın merkezine aşkı  koyabilirsiniz. Venü önümüzdeki bir aylık dönemde şansınızı artırıyor.


28 nisan, 2017

Hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İletişim ve ulaşımla ilgili problem ve aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Eğitimle ilgili konular gündeme gelebilir.


27 nisan, 2017

Zekanızı, becerilerinizi farklı ve yenilikçi yönde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Hızlı karar alıp, uygulayabilir, çevik bir şekilde hareket edebilirsiniz. Sıradışı zihniniz ondan iyi yararlandığınız ve kontrollü olduğunuz sürece bugün sizi destekleyebilir.


26 nisan, 2017

Öğleden sonra gerçekleşen yeni ayla birlikte iş, para ve maddi konularda yeni gelişmelere tanık olabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, yeteneklerinizi değerlendirmek üzere yeni adımlar atabilirsiniz.


25 nisan, 2017

İlişkilerinizde baskın ve söz sahibi taraf siz olabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişinin nabzını da tutmayı ihmal etmemeli, gerektiğinde kontrollü hareket etmelisiniz.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Koç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Koç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.