Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

27 mayıs, 2017

Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişebilecek olaylar sizi de harekete geçirebilir. Kaza ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Öğle sonrasında ise Ay burcunuza ilerliyor, cesaret ve özgüveniniz artıyor.


26 mayıs, 2017

Aileniz, yuvanız ve evinizde yaşanan gelişmeler hayatı daha kolay karşılamanızı ve kendinizi rahatça akışa bırakmanızı kolaylaştırabilir. Dalgınlık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz.


25 mayıs, 2017

Bugün bir yeni ay meydana geliyor. Yeni ayla birlikte spiritüel, manevi konulara ilginiz artabilir, bu alanlarda sizinle aynı duygu ve yaklaşımı paylaşan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Yeni ay hayatınızda ruhsal anlamda yeni kapılar açabilir.


24 mayıs, 2017

Arkadaşlarınızla zaman geçirmek keyfinizi yerine getirebilir ancak güç çatışmalarına, sürtüşmelere açık bir gün olabilir, ilişkiler konusunda fazla inatçı ve dediğim dedik olmamak gerekebilir.


23 mayıs, 2017

Sabah saatlerinde kişiliğinizin ve tarzınızın farklı yönlerini ortaya koyabileceğiniz, duygularınızı sergilemekten kaçınmayabileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Öğle sonrası ise daha sosyal şartlara işaret ediyor.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.