Yengeç Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

21 temmuz, 2017

Ay öğleye doğru burcunuza ilerlediğinde kendinizi çok daha iyi ve güçlü hissedebilir, ışığınızla parlayabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi bir tutum izleyebilir ve kendinizi öne çıkarabilirsiniz.


20 temmuz, 2017

Yaklaşık bir buçuk aydır gerek fiziksel gerekse psikolojik açıdan getirdiği sorunlarla hayatınızı zorlaştıran Mars bugün nihayet burcunuzu terk ediyor. Başta sağlığınız olmak üzere kendinizi toparlamak için daha olumlu enerjiler altında olabilirsiniz. Bu geçişten sonra maddi durumlara, harcamalarınıza, bütçenize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir.


19 temmuz, 2017

Kontrolünüz dışındaki gelişmelerin hayatınızı şekillendirebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Akışta kalmayı tercih ederken maneviyata, mistik ve spiritüel konulara daha çok ilgi duyabilirsiniz.


17 temmuz, 2017

Sosyal çevreniz ve ilişkileriniz açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. İlişkilerde açık görünmeyen, belirsiz ve karmaşık durumlara dikkat etmelisiniz.


16 temmuz, 2017

Hedefleriniz ve planlarınıza ilişkin fikirler geliştirmek, başkalarının görüşlerini almak, sosyal çevrenizle etkileşimde olmak için güzel bir gün olabilir. Zamanınızı iyi kullanmalı ve bir düzen içinde hareket etmeye çalışmalısınız.


Tüm günlük burç yorumları için tıklayınız.

Yengeç burcu aylık yorumlar için tıklayınız.

Yengeç burcu genel özellikler için tıklayınız.

Astroloğumuza ulaşmak ve özel yorumlar almak için irtibata geçebilirsiniz.