GALERİ

YAZ İÇİN SAÇ MODELLERİ
Isınan havaları farklı saç stilleriyle taçlandırmanın tam zamanı! Her zaman kullandığınız, artık imzanız olmuş saçlarınızı küçük dokunuşlarla değiştirmek isterseniz aradığınız önerileri burada bulabilirsiniz. Sıkıca toplanmış saçlar, unuttuğunuz örgüler, cesaret edeceğiniz kesimler ve diğerleriyle…
KİŞİSEL BAKIMIN ‘EN İYİLERİ’ BELİRLENDİ
Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin ‘En İyileri’nin belirlendiği 3. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri Töreni, 21 Mart Salı günü iş, cemiyet ve magazin dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla Raffles İstanbul’da gerçekleşti.
BAHARIN EN HİT OJELERİ
Güneş yüzünü gösterdiğine göre, sezona taze bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?
OSCAR 2017: EN İYİ SAÇ & MAKYAJLAR
89. Akademi Ödülleri'nin en iddialı saç ve makyajları, mercek altında.
FÜTÜRİSTİK SAÇ TRENDİ
Fütüristik saç modelleri Hollywood'u sardı, Charlize Theron'dan Rooney Mara'ya kadar yıldızların favorileri arasına girdi. Kombinlere can verecek bu saçları deneme cesaretini göstermek isteyenler için en iyileri, galerimizde.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
AT KUYRUĞUNA MODERN BAKIŞ
At kuyruğu için, her yere ve duruma uygunluğuyla saç modellerinin joker'i diyebiliriz. Yine de onu sıkça kullandığımız için yavaş yavaş sıkılmaya başladığımızı itiraf etmekten çekinmiyoruz. E, bu joker modelden de vazgeçemediğimiz için onun en modern, ve farklı versiyonlarını bir araya getiriyoruz. Çok sevdiği at kuyruğundan vazgeçemeyenlerin hayatı ve görünümüne değişiklik katacak farklı at kuyrukları, ünlü temsilcileriyle, galerimizde.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
GRAMMY'17 GÜZELLİK DOSYASI
Dün gece gerçekleşen 59. Grammy Ödülleri'nin en iyi saç ve makyajları, galerimizde.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
SAG'17: GÜZELLİK DOSYASI
Dün gece düzenlenen 23. SAG Ödül törenine katılan ünlü isimler arasından en iyi saç ve makyajlar, galerimizde.
GÜZELLİK
PAYLAŞ
PIXIE'NİN 10 HALİ
"Kısacık saçlara nasıl şekil verilir ki?" diye düşünenler; bu olumsuzluk neden?
GÜZELLİK
PAYLAŞ
GECE GÖRÜŞÜ
Gece makyajı bambaşka bir şey: Siz kendinizi harika ve çok rahat hissederken aynı zamanda, tüm gözler üzerinizde olmalı! İşte bunu başarmanın en etkili yollarından biri de gözlerden geçiyor.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE