GALERİ

OYSHO 2017 YAZ
Retro kroşeler, volanlar, tropik ve marin desenler... Oysho'nun 2017 Yaz koleksiyonuna tam puan veriyoruz!
BAHARLIK AYAKKABILARLA ARAFTAYIZ
Sandalet sezonuna çeyrek var, botlara artık veda ettik.
ELBİSE SEZONU GELDİ!
Kalın parçaları bir rafa kaldırın ve tiril tiril elbiselerinize ön sıralarda yer açın.
İLHAM ALIYORUZ: ÜNLÜLERİN BAHAR ELBİSELERİ
Sıcak havalar yaklaşıyorsa elbiseler de artık daha çok ortaya çıkıyor demektir
SEYAHAT ÇANTASI DOSYASI
İçine iki sandalet, iki tişört, bir şort ve bir elbise atıp kısa bir tatile çıktığınız seyahat çantanızı updatelemenin vakti geldi mi?
MODA
PAYLAŞ
MBFWİ'17: ÖN SIRA TAKİBİ
2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonlarının tanıtıldığı İstanbul Moda Haftası'na katılan ünlü isimler, galerimizde.
MODA
PAYLAŞ
PARİS'TEN SOKAK MANZARALARI
Sonbahar/Kış'17-18 koleksiyonlarının tanıtıldığı Paris Moda Haftasında sokakları süsleyen en iddialı stiller, bu sayfalarda.
MODA
PAYLAŞ
OSCAR 2017: MÜCEVHER DOSYASI
Dün gece gerçekleştirilen Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı için seçtiği elbiselerinin yanı sıra, büyüleyen mücevherleriyle de öne çıkan ünlüler galerimizde.
MODA
PAYLAŞ
HASIR AŞKINA!
Farkındasınızdır, hasır çantalar son zamanların en gözde ve ulaşması en zor parçaları arasında. Doğru boyut, renk ve örgüdeki modeli bulmak için uğraşmak gerek.Sıcak havalarda stil sahibi görünmenin en kısa yollarından biri olan bu çantalardan her kadının gardırobunda bir tane olması da şart. Nereden mi biliyoruz? Tabii ki sokak modasının önderleri ve onların bu çantalarla hazırladığı, göz alıcı kombinlerden!
MODA
PAYLAŞ
HİSPANİK DOKUNUŞ
Dizden hemen sonra genişçe bollaşan, İspanyol paça pantolonların daha uzun süre bir yere gideceği yok! Yani trend listesindeki yerini giderek sağlamlaştıran bu parçaya hala ısınamadıysanız, bu konu hakkında bir şeyler yapmanızın zamanı geldi. E yeni bir tarza alışmanın en iyi yolu da bilindiği gibi, onun en iyi örneklerini örnek alarak, doğru bir başlangıç yapmak. Tam da bu yüzden, sokakları etkisi altına alan İspanyol paça pantolonlarla tamamlanan en iyi stiller bu sayfalarda.
PAYLAŞ

Yükleniyor...
DAHA FAZLA YÜKLE