YENGEÇ BURCUNDA DOLUNAY

2017'nin ilk dolunayı sizi nasıl etkileyecek, öğrenin.

Aslan
Dolunayda her şeyin farkında olmak ancak müdahale gücünüzün veya imkanınızın yeterince olmaması baskı yaratabilir. Her şeyi akışa bırakabilecekken ve aslında pek çok şeyden vazgeçmeye hazırken günlük yaşamda ve çalışma ortamınızda yapmanız gerekenler ve yapmak istedikleriniz zorlayıcı olabilir. Ama aklınıza, mantığınıza güvenebilirsiniz.

Başak
Yılın bu ilk dolunayında hayatta yapmayı ve gerçekleştirmeyi istediklerinizin arzusu ve heyecanı sizi sararken geleceğe ilişkin duygusal endişelerin girdabına kapılmamalısınız. Aile içi iletişim konusunda dikkatli ve sabırlı olmaya çalışmalısınız. Kaynaklarınıza ve yeteneklerinize sahip çıkmayı unutmamalısınız.

Terazi
Yılın bu ilk dolunayında, sizi siz yapan bunca güçlü değer varken, aileniz, geçmişiniz ve her şeyin ötesinde ruhunuz bu kadar güçlüyken, başkalarının sizi nasıl gördüğününün, imaj algınızın yarattığı kaygıları bir kenara bırakmalısınız. Halihazırda sizi destekleyen şansınızı, kapasitenizi daha çok kullanabilirsiniz.

Akrep
Dolunayda, uzaklar, yurt dışı ve yabancılarla ilgili konular, seyahatlerle ilgili daha çok da duygusal boyutta yaratmış olduğunuz karmaşa, zihinsel açıdan sizi etkiliyor olabilir, mantıklı, objektif düşünmekte sizi zorlayabilir. Fikirleriniz ve iletişim gücünüzle pek çok durumun üstesinden gelebileceğinizi unutmamalısınız.

Yay
Duygusal derinlik, konsantrasyon, hassasiyet içeren özellikle de ailevi konular zaman zaman sizi zorluyor olabilir. Duygusallıktan hoşlanmıyor da olabilirsiniz ancak içinde bulunduğunuz şartlarla birlikte dolunay size bu hassasiyetleri yine yeniden hatırlatabilir. Sosyalleşin ve dostlarınızla birlikte zaman geçirin.

Oğlak
Kendinize inanırken ve gücünüze güvenirken, ilişkinizi, birlikteliğinizi veya evliliğinizi ne kadar gözetebiliyorsunuz ? Yılın ilk dolunayı bu soruya vurgu yaparken hassas karnınız olan ilişkilerinize ve bu alandaki kaygılarınıza işaret ediyor. Hedeflerinize, planlarınıza odaklanmalı, geçmişinizi, ailenizi gözardı etmemelisiniz.

Kova
Dolunayın yarattığı duygusal gerilimin sizi fiziken ve ruhen yıpratmamasına dikkat etmeli, sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ev, aile, yurt kavramlarına ilişkin duygusal hassasiyetleriniz artabilir ve içinizdeki gücü baskılayabilir, ancak geniş ufkunuza, bilgeliğinize güvenmelisiniz, size uzak gibi görünen destek ve yardımların da farkında olmalısınız.

Balık
Dolunay sevgiliniz, sevdiklerinizle ilgili hassasiyetlerinize vurgu yaparken, sizi sessiz ama derin şekilde etkileyebilir. Sevgiye ve aşka dair, sevdiklerinize dair kaygılarınızı abartmamaya çalışmalı, güçlü sezgilerinize güvenmelisiniz, zira onlar size günün sonunda size doğru yolu gösterebilir. İletişimde sessiz kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Etİketler