Bölgesel İncelme Devrimi

Selülitler ve lokal fazlalıklarla başa çıkmak artık çok kolay.


SLIDE STYLER: Lenf drenaj masajı yapıyor. Metabolizmayı çalıştırırken kan dolaşımını hızlandırıyor, vücuttaki ödemin idrar yoluyla dışarı atılımını sağlıyor. Cihazın bacak, karın ve kol manşetleri var. Uygulamadan sonra bacaklarda hafifleme, rahatlama ve ödemin atılması gibi etkileri hissediyorsunuz. 15 seanslık paket programda her seansta uygulanabiliyor. Ben 15 seanslık kürler bittikten sonra bile ara ara girmeyi tercih ediyorum. Özellikle regl öncesi bir iki seans gidince, ağrısız ve kolay regl oluyorsunuz, ayakkabılarınız bile bollaşıyor.

VACUSTYLER:
Bir çeşit selülit bakımı ve lokal incelme cihazı Tıp doktorları, uzay bilimcileri, kozmetologlar tarafından geliştirilmiş. Toksinlerden arındırıp,yağları çözüp, vücudu sıkılaştırıyor. Özellikle varis problemi olanlar için ideal. Basınçtan kaynaklanan dolaşım problemini ortadan kaldırmak için, ilk kez astronotlarda denenmiş. 15 seanslık kür boyunca hergün veya Slide Styler cihazıyla dönüşümlü kullanabilirsiniz. 20-30 dakika kalmak yeterli, ama ben girince hiç çıkmak istemiyorum. Bacaklarım incecik ve ödemsiz oluyor çünkü.

SONO STYLER:
Cilde derinliğine yapılan mikro masaj sayesinde selülit ve gevşek bir cildin ana sebebi olan asit fazlasını gideren bir alet. Böylece vücut şekillenmiş ve cilt sıkılaşmış oluyor. Cilt daha genç görünüyor ve pürüzsüzleşiyor. Problemli bölgelere uygulanıyor. 15-20 dakika sürüyor.

BODY STAR:
Vücutta depolanmış yağları çözüyor; karın, kalça ve göğüs bölgesinde uygulanıyor. Kişiye özel üç farklı programı var. Faydası çok: Toksik maddelerin dışarı atılımı, depolanmış yağların çözülmesi, cilde yeteri derecede oksijenin sağlanması... Daha ne olsun?

Etİketler