BURUN ESTETİĞİNDE YENİ ÇAĞ

Gittikçe artan burun estetiği ameliyatları hakkında bilmeniz gerekenler.

Burun estetiği ve sağlık arasındaki bağlantı nedir?
Burun estetiği için başvuran bütün hastalarımıza son teknolojik görüntüleme yöntemleri ile ayrıntılı bir nazal endoskopik muayene yapılarak, burun yapıları, nefes almayı engelleyen kemik eğrilikleri, burun eti problemleri, sinüzit, uyku apne ve horlama açısından ayrıntılı olarak değerlendirilir. Bu açılardan saptanan problemler de ameliyat prosedürüne eklenerek hastalarımızın aynı seansta bu problemlerden de kurtulması sağlanır. Böylece daha iyi nefes almaya başlarsınız, geceleri daha derin uyuyarak dinlenmiş olarak uyanırsınız, kalbiniz akciğeriniz daha az yorularak daha sağlıklı çalışırlar, efor kapasiteniz artar ve bunun faydalarını hayatınızın her anında sağlıklı bir bedenle hissedersiniz. Cildiniz daha fazla oksijen aldığı için daha canlı ve parlak bir görüntüye kavuşur. Özetle, hem daha iyi hisseder hem daha iyi görünürsünüz. ?

Modern ameliyat teknikleri nelerdir??
Burun dokusu, mikro cerrahi uygulamalarıyla sinir ve damar yapısı korunarak daha az travmatize edilerek doğallığı bozulmadan ameliyat edilmektedir. Estetik ameliyat sonrası en fazla sıkıntıya neden olan "kırma" yöntemlerini artık neredeyse hiç uygulamıyoruz, daha çok kemik törpülenerek ve "yaş ağaç kırığı " dediğimiz tam olmayan kırık  uygulamaları kullanılmaktayız. Mikroskobik yapılan dikiş uygulamasıyla eskiden problem olan yara izleri artık çok sağlıklı bir şekilde kapanarak neredeyse tamamen kaybolmakta.

ESRA ÖZÜBEK

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.