Mışıl Mışıl Bir Uyku İçin

Mışıl Mışıl Bir Uyku İçin

Sağlıkta son haberler
Meme kanserinde erken tanı çok önemli. Intermed tüm kadınlara sesleniyor. “Bilinçlenin, yılda birkez mamografi yaptırın. Ve bu testler yardımıyla geç kalmaktan kurtulun” diyor. Sevdiklerinden ayrı kalmak istemeyen bütün kadınların kampanyaya kulak vermelerinde yarar var. Colgate Total ile ağzınızda bakteri oluşumuna karşı oniki saat koruma sağlayabilirsiniz. Yeni ürün, gelişmiş formülü ve yenilenen ambalajı ile ağız ve diş sağlığına önem verenleri hedefliyor. Gün boyu yaşadığımız çevresel olumsuzluklardan dolayı boyun ve yüzümüz nefes almamaya başlar. Orgavital serisinde yer alan gündüz kremi içerisinde yer alan Hayvar özleri, deniz çimi proteinleri, yosun özleri ve AHA-meyve-asitleri sayesinde yüzü nemlendirirken, bir yandan da beslenmesini sağlıyor.
Keramine H Serum ve Şampuan erkek ve bayanlarda saç dökülmesine karşı etkisiyle büyük beğeni topluyor. Bu yeni ürünü eczanelerde bulabilirsiniz. Deracine cildinizi temizlerken aynı zamanda gençleştiriyor. Bunu da formülündeki Complex D19 ekstresi ile gerçekleştiriyor. Yüzde 100 bitkisel olan seri ile cildinizi gençleştirmek sizin elinizde. Badem yağının mucizesi Fonex şampuanla buluştu. İnce telli saçlar için önerilen bu şampuan kopmaya ve kırılmaya karşı etki gösteriyor. Cildiniz için hassas ve duyarlı bir çözüm: Noviderm Sérénactiv Serisi. Isı ve mevsim değişikliklerinden kolayca etkilenen ciltler için önerilen seri sayesinde alerji problemiyle kolayca savaşabilirsiniz. Saçlarınızın mis gibi lavanta kokmasını ister misiniz? Awe Cemre, Lavanta Özlü Şampuan bunu gerçekleştiriyor. Strese karşı etkili olan şampuan saçlara gereken bakımı yaparak canlanmasını sağlıyor.
Arko Nem Gece Bakım Serisi ise güne ışıl ışıl bir ciltle uyanmanıza yardımcı oluyor. Bu yeni seri Cream Bar ve Yenileyici Gece Bakım Kremi'nden oluşuyor. Neutrogena Norveç Formülü Rahatlatıcı Yoğun Bakım Kremi cildinizi yumuşatıp vücudunuzu rahatlatıyor. Pürüzsüz ve canlı bir tene sahip olmak için 24 saat etkili bu kremi kullanabilirsiniz. Kışın kilo alma derdine son vermek için Diet Patch'i deneyebilirsiniz. Çünkü bu ürün doğal içeriği ile sadece zayıflatıcı değil aynı zamanda kilo almayı önleyici olarak da kabul ediliyor. Eklem ağrısı çekenlere müjde! Danimarka'dan kuşburnu destekli LitoZin eczanelerde satılmaya başlandı. Doğal besin takviyesi sayesinde ağrısız günler geçirebilirsiniz.

Kadınlarını sağlığını koruyan ajanda
Pembe Ajanda, 2005 yılından beri sürdürülen Türkiye'nin kadın sağlığına yönelik en önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Avon'la Sağlığa Yolculuk” projesini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve Türkiye genelindeki mamografi çekimlerinin sayılarını daha da artırmak için Fon yaratmak amacıyla hazırlandı. 12 ünlü kadının “Mutluluk” temalı fotoğraflarıyla ve umut dolu mesajlarıyla renklenen Pembe Ajanda ile hem mutlu günlerinizi planlayabilir, hem de meme kanseri konusunda Türkiye genelinde yapılan çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz.

Forma girme zamanı

Vakum ve yüksek basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan patentli HYPOXI'de; farklı sistemlerin yardımıyla yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağlar eritiliyor, bu yağların parçalanmasına destek veriliyor. Dermoloji cihazındaki basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı ve düzgün bir cilde sahip oluyorsunuz. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor. Vacunaut terapisinde ise özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağlar eritiliyor.