Mışıl Mışıl Bir Uyku İçin

Mışıl Mışıl Bir Uyku İçin


Ciltlerde jet bakım trendi
Cilt bakım ve tedavi alanında yenilikçi bir uygulama olan Jetpeel teknolojisi, daha kısa sürede sonuç vermesi ve ağrısız olması nedeniyle klasik yöntemlerin yerini almaya başladı! Dermacare Güzellik Merkezi'nde uygulanan Jetpeel Cilt Yenileme Teknolojisi; “cilt detoksu, peeling, aşırı kuruluk, doğum çatlakları, gibi konularda kullanılıyor.

Kınesis One ile tanışın
Özgür ve doğal hareket sağlayan Technogym patentli Kinesis, yeni One modeliyle beğeni topluyor. Tek bir adele grubunu değil, bütün kinetik zincirini devreye sokarak tüm adele gruplarının çalışmasını sağlayan cihazla forma girmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Conture make-up
Kalıcı bir güzelliğe sahip olmak isteyen, yoğun iş veya yaşam temposunda zaman kazanmak, hergün makyaj yapmanın yıpratıcı etkisinden kurtulmak isteyen herkes Conture® Make-up tekniği ile güzelleşme şansından yararlanabilir. Endişe duymadan uygulanabilen Conture® Make-up Levent't

Dudaklar çatlamasın

Blistex Lip Relief Cream çatlak dudaklara acil çözüm etkili formülüyle dudaklara sürüldüğü andan itibaren hissedilen bir rahatlama ve yoğun bir bakım sağlıyor. İçeriğindeki Camphor ve Thymol ile çatlamış, acı veren dudaklara anında nüfuz ederek dudakların doğal koruma kalkanını onararak, bakımlı ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.