Aromaterapinin Gücü

Güzel görünen bir cilde sahip olmak mümkün.


Kinesisle kalori yakın
Coliseum Sportif Yaşam Merkezi, üyelerini İtalyan spor uzmanları tarafından bulunan ve eski Yunanca'da hareket anlamına gelen Kinesis ile buluşturuyor. Dört farklı modülden oluşan bu egzersiz sistemi, tüm eklemleri doğal açılarıyla hareket ettirerek bir saatte yakabileceğiniz kalorinin yüzde 30 daha fazlasını yakmanızı sağlıyor. İlginenler için Coliseum Yaşam Merkezi Tel: 0216 538 38 38

Annelerinizi şımartın
Anneler Günü yaklaşıyor ve siz hala ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Anneniz Mecidiyeköy'deki City Sun Hypoxi Center'da Babor ve Sothys bakımları ile ruhen ve bedenen yenilenirken, Hypoxi ile sağlıklı ve doğal yolla hayalini kurduğu vücuda kavuşabilir. Bugüne kadar hep sizi şımartan annenizi şımartma sırası bu kez sizde.

Işıltılı bronzluk
Elegant Touch Fakeover Yüz ve Dekolte Bronzlaştırıcı Sprey'in sayesinde ışıltılı güneş bronzluğuna sahip olmak mümkün. Artık tatile gidemiyorum ve bu yüzden bronzlaşamıyorum diye üzülmeyin! Çünkü hızlı kuruyan formülü ile bu ürün, kusurları kapatıp doğal, ışıltılı ve pürüzsüz bir makyaj bazı sunuyor.