CİLT TEMİZLEME YARDIMCILARI: FIRÇALAR VE SÜNGERLER

Temizleme jelinizin etkisini artırın!

Temizlik son günlerin en popüler konularından biri.

Aynı zamanda cilt bakım rutinlerimizin de önemli bir parçası olan temizlik, yatmadan önce atlamadığımız adımlar arasında.

Bu nedenle günlük cilt temizleme jellerini ve solüsyonlarını uygularken bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. En sevdiğiniz ürünün etkisini bir seviye daha üste çıkaran cilt temizleme fırçaları ve süngerleri, daha derinlemesine bir temizlik etkisi yaratıyor. Farklı cilt tiplerine göre tasarlanan bu yardımcı kahramanlar, cildinizi temizlerken aynı zamanda lekeleri ve kalıntıları tamamen gideriyor. Silikon, kıl veya kömür süngerler ile tasarlanan fırçalar ve süngerler, aynı zamanda farklı sertlikleri ile cilt tipinize uyum sağlıyor. Gözenek görünümünü giderirken, ölü deriyi arındıran bu fırçalar ve süngerler, tüm kir, sebum ve makyaj kalıntılarını arındırarak pürüzsüz bir etki yaratıyor. Cildinizde masaj etkisi yaratan bu fırçalar aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırarak cilt elastikiyetini destekliyor. 

Hedefe yönelik cilt temizliyicileriniz ile harika bir partner olacak bu fırçalar, sadece gözenek konusunda değil aynı zamanda cilt dokunuza da etkili oluyor. Gözenekleri derinlemesine temizlediği ve blokajı azalttığı için cilt bakım ürünlerinin de performansını artıran fırçaları ve süngerleri sadece temizleme jeliniz ile değil, serumlarınız, nemlendiricileriniz, göz kremleriniz ve yüz yağlarınız ile de kullanabilirsiniz. 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz temizleme süngerlerini ve fırçalarını inceleyerek cilt bakım rutininizi bir adım ileriye taşıyın….