Dudak Maestro'su

Seksi, sofistike, duygusal veya dramatik...


Gloss, kadınlara oyun oynama şansı verir.

Ve gloss'ları çok fonksiyonlu oldukları için değişik şekillerde kullanabilirsiniz.

Her renge birkaç kat sürerek kapatıcılığıyla oynayabilir, bunu kişiselleştirebilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Transparan veya çok yoğun yapabilirsiniz: Transparan bir görünüm istiyorsanız sadece bir kat, daha güçlü dudaklar istiyorsanız gloss'u ruj üzerine sürebilirsiniz. Bu tamamen nasıl kullanmak istediğinizle ilgili.­

ELLE: Lip Gloss uygulamasıyla ilgili herhangi bir özel ipucunuz var mı ?
T.P.:
Eğer kırmızı gibi güçlü bir renk tercih ediyorsanız, daha keskin ve mat bir bitiş için dudak kalemiyle kullanın. Eğer renginizde yoğunluk ve aynı zamanda gloss efekti istiyorsanız gloss'u rujun üzerine uygulayın. Bu, size rengi tamamıyle verecek, aynı zamanda parlak ve boyutlu bir görünüm sağlayacaktır. Örneğin gloss kullanarak dolgun görünüm için Opulent Opal gibi doğal renk bir tercihle dudaklarınızın dışını çerçeveleyin. Bu, anında dolgun bir görünüm sağlayacaktır. Dudaklarınızın üzerine daha koyu bir renk gloss uygulayın. Bu renk doğal gloss'la hafifçe solacaktır, dudaklar dolgun ve seksi görünecektir. ELLE: Makyajda gloss'un rolü nedir?
T.P.:
Gloss kullanmak, hiçbir şey kullanmamak kadar basittir. Ve kullanırken gerçekten hata yapamazsınız. Gloss yüzü aydınlatır ve size seksilik kazandırır. Bana göre gloss süren bir kadın öpülmek istiyordur.
ELLE: Ruj yerine gloss'u hangi kadınlar kullanır?
T.P.:
Fransız bir makyaj sanatçısı olarak ruj ve gloss kullan kadınlar arasındaki farkı açıklamak için her zaman Romy Schneider ve Catherine Deneuve örneğini kullanıyorum. Sıcak bir tarzı olan esmer Schneider'ı gloss kullanırken görüyorum. Bunun yanı sıra daha soğuk görünen sarışın bir güzel Catherine Deneuve'u ruj kullanırken görüyorum. İkisi de seksi ve baştan çıkarıcı. Bana göre sıcak ve soğuk diyebileceğimiz iki tür seksilik var ve ben rujla gloss'u böyle tanımlıyorum.  
.