EN ETKİLİ GÖZ ALTI KREMLERİ

‘Elle’ birliği ile göz altı morluklarına ve halkalarına karşı mücadele ediyoruz!

Ah o göz altı morlukları yok mu! Veya en ufacık yorgunlukta bile davetsiz bir misafir gibi beliren halkalar… Evet! Evet! Herkes aynı dertten muzdarip. Maskeler, serumlar, kahve ile peeling yapma derken ne yapacağınızı şaşırdıysanız, imdadınıza yetiştik sevgili okuyucular! Yüz nemlendiricinizden istediğiniz sonucu alamadıysanız göz kremlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Neden mi? Çünkü göz çevresindeki deri, yüzünüzün diğer bölgelerinden çok daha ince ve narin, bu nedenle göz altı için özel ve hedef odaklı alternatifler denemelisiniz. 

Şişkinlikler, kuruluk, halkalar ve kırışıklıklar gibi bir çok soruna yönelik çözüm sunan göz altı kremlerinin oldukça spesifik ve özel içerikleri var. Şişkinlik ve göz altı torbaları için kafein önerilirken, kırışıklıklar için hiyalüronik asit tercih ediliyor. Nem kaybını önleyen bu içerikler, deriyi sıkılaştırarak çizgileri ve ton eşitsizliklerini gideriyor. 

Sizi araştırma yükünden kurtardık ve bulabileceğiniz en etkili göz altı kremlerini bir araya getirdik. Hem gündüz hem de gece bakım rutinlerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bu kremler, 1 günden 1 aya kadar fark yaratabiliyor! O zaman ‘Elle’ birliği ile göz altı problemlerine karşı mücadele etmek için fotogaleriye…