Mükemmel Gelecek

Mükemmel Gelecek

Hayat Veren Elektirik
Daha önce de bahsedilen elektrik yüklemelerine gelince: Kozmetik formüllerini oluşturanlar, umut vadeden bu duyum üstüne parmak basıyor. Bilimsel araştırmalar, bioelektriğin aynı zamanda cildimizin, kalbimizin ve sinir hücrelerimizin arkasındaki itici gücü besleyen ve bu gücün tekrar yüklenmesini sağlayan enerjinin bir versiyonu olduğunu gösteriyor.
Bioelektrik gerçekleştiğinde, aynı zamanda yaraların iyileşmesi için anahtar bir etken olur. 1830’ların başında yaralı dokunun elektrik ürettiği gözlemlenmiştir. Buna rağmen kesin nedeni anlaşılamamıştır. Bilim insanları, gerekli yakıtın hücreler arasında hareket ederek ihtiyaç duyulan yere ilerlediğini artık biliyorlar.

Yüzüne Şok İsteyen?
Yüzünüze şokun iyi gelebileceği fikrine ne dersiniz? Bu fikir, ünlülerin sevgilisi olan yüz bakım uzmanları Tracie Martyn, Susan Ciminelli ve Koanna Vargas gibi, senelerdir “microcurrent” tedavisi uygulayan isimler için, hiç de sürpriz değil. Kate Somerville, çılgınca popüler olan L.A’deki kliniğinde, yanakları ve gıdıyı çok hafifçe ve nazikçe iki set metalik çubukla sıkılaştırıp iteleyerek kendine getiriyor. Sonuç, mükemmel bir beceriyle, heykel gibi yontulmuş elmacık kemikleri, kaldırılmış kaşlar…