Parlak Renklerle Terapi

Sıcak ve parlak renklerle kışın kasvetli ve koyu havasından kurtulun.

   RADİKAL TIRNAKLAR, CESUR KADINLAR
Klasik oje renklerini bir kenara bırakmanın zamanı geldi! Alix Avien “Çatlayan Oje”yle (Nail Deco) parlak tondaki ojeler üzerine çok farklı kombinasyonlar da elde edebiliriz.

Unutmadan söyleyelim, “Çatlayan Oje” sadece Alix Avien'de var! Alix Avien ojeler Anti-Toluen olduklarından tırnakları sarartmazlar, bizden söylemesi! VIVA ORANGE-MANIA!
Kışın kasvetli havasıyla düşen yaşam enerjimizi bu bahar enerji dolu turuncuyla geri kazanmaya ne dersiniz?  Bahar yorgunluğuna dur demenin bir yolunu bulduk sizler için: Turuncu tonlarında enerjik bir makyaj!
MERCAN BAKIŞLAR
Turuncu tonlarındaki farlarla yapacağınız gölge oyununa, siyah göz kalemini de katarsanız; hem mercan renginde parlak bir makyaja, hem de derin ve buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz.

Alix Avien Palet Far 12, beş tondaki koyulu-açıklı renk alternatifleriyle ideal. Alix Avien 369 no'lu siyah göz kalemi, yoğun siyah görünümü ve akmayan yapısıyla saatler süren buğulu bakışlar sağlar... Alix Avien Full Effect Mascara, plastik fırçasıyla en küçük kirpikleri bile kökünden ucuna kavrar ve kirpiklere hacim, uzunluk ve belirginlik kazandırır. BRONZ YANAKLAR
Bronz bir ten makyajı üzerine uygulayacağınız turuncu tonlardaki allık, makyajınızı tamamlayacak ve bir bütün oluşturacaktır. Öneri: Alix Avien 140 no'lu allık.
ENERJİK GÜLÜMSEME
Parlak turuncu, bu sezon dudaklarda çok moda!  Alix Avien 380 numaralı rujla bu trendi yakalayabilirsiniz. Alix Avien ruj, yumuşak yapısıyla kolayca sürülür, gün içisinde akma ve toplanma yapmaz. İçeriğindeki MaxiLip özelliğiyle, düzenli kullanımda dudaklara yüzde 40'a varan dolgunluk, yüzde 60'a varan nem sağlar.
PEMBE GÖNLÜM SENDE!
Pembe; çiçeklerin, romantizmin ve saf aşkın rengi... Kışın kasvetinden bizi sıyırıp çıkaracak, bize çocuksu bir heyecan ve mutluluk katacak olan pembe, bu sezon makyajda da doğal ve romantik bir rüzgar estiriyor. Bu görüntüye nasıl ulaşacağınızla ilgili önerileri sizler için hazırladık..