RENKLERİN DÜNYASI

Kışın ardından doğa uyandı ve her yer rengarenk. Peki ya siz?

Mevsim bahar. Önümüz yaz. Her yer cıvıl cıvıl. Elbette bu durum bizlere de yansıyor ve makyajımızdan ojelerimize daha da renklenmek istiyoruz.

Flormar'ın Passionate Dots Collection, birbirinden canlı ve iddialı ürünleriyle sizi renklerle tukulu dansa davet ediyor. Bu seri, kırmızı ve siyahın büyülü birlikteliğine puantiyelerin eşlik etmesiyle ortaya çıkan farklı tasarımıyla makyajınıza tutkunun izlerini taşıyor.

L'Oréal ise, Color Infallible göz farının eşsiz renkleriyle bakışlarınıza renk katmanızı sağlıyor! Dağılmayan göz farıyla gün boyu bakımlı gözlere sahip olmak artık çok kolay. Color Infallible göz farının çarpıcı ve kalıcı renklerini siz de keşfedin! Color Infallible göz farları arasında kendi renginizi seçin.

Tırnaklarımızı da unutumayalım. Golden Rose, özel dokulu oje koleksiyonundan Holiday ojeleri piyasaya çıkardı. Seri, değişik efektlerde 31 renkten oluşuyor. Ojelerin dokusunu bozmamak için base coat veya top coat kullanılmaması gerekiyor. İki kat uygulanırsa daha güzel sonuç alınıyor. Özel dokulu Holiday Color oje serisini mutlaka denemelisiniz!

Esra ÖZÜBEK