Stres Karşıtı Top Model

Stres Karşıtı Top ModelELLE: Skin.Energetic ürünleri “yorgunluk karşıtı” olarak tanıtılıyor. Gerçekten de bu ürün yüzümüzden yorgunluğun izlerini silmekte etkili mi?
A.L.:
Biotherm'in biyologları, hücresel yüzeyde çalıştıkları için en iyi ve en saf malzemeleri kullanarak güzelliği bütünsel bir yaklaşımla ele alıyorlar. Ama tabii ki eğer uyumazsanız, ciddi stres altındaysanız, sağlıklı beslenmez ve egzersiz yapmazsanız, dünyada hiçbir kremin yüzünüzdeki yorgunluğun izlerini silebileceğini sanmıyorum.

ELLE: Banyonuz kozmetik ürünleriyle mi doludur?
A.L.:
Kremleri, yağları, bakım ürünlerini, maskeleri çok severim ve tabii ki banyo yapmayı da. Bazen saçım için mutfaktan banyoya zeytinyağı, sirke, Himalayalar ve Ölü Deniz'den tuzlar gibi malzemeler getirdiğim de oluyor. Aynı zamanda sardunya başta olmak üzere floral kokulu parfümleri de çok severim.  

ANGELA'NIN YORGUNLUK KARŞITI FORMÜLLERİ
Angela, kendini daha hayat dolu hissetmek için bazı güzel stratejilere başvuruyor. Mutlaka size de ilham verecekler...
Evde keyif Tabağınızı taze domatesler ve makarnayla doldurun ve sevdiğiniz müziği dinleyin. Pozitif olun Budist felsefesini anlatan kitaplar size bu konuda yardım edecektir. Örneğin Yogi Bhajan'ın kitabı Yenilmez Kadın. Bir çılgınlık yapın Bütün gece dans etmeye ne dersiniz?
Gülümseyin İlaç niyetine! Sinirlenmek yerine gülümsemek! Boşanmam ve kız kardeşimin vefatı gibi zor zamanlarımda çok faydasını gördüm! Kendinizi sevin ve “Kilo mu aldım?” gibi sorular sormaktan vazgeçin! Eğer kendinize güvenirseniz, göreceksiniz ki daha güzel görüneceksiniz!
Güvenmeyi öğrenin Mükemmel olmasalar da, başkalarının işlerinizde size yardım etmelerine izin verin... Ve biraz dinlenin! Yoga yapın Ben düzenli olarak kundalini yoga yapıyorum. Bana yaşam enerjisi veriyor! Yeşil çay veya kangen suyu (Japon) için; ikisi de iyi birer antioksidandır. Listeler yapın Ben hiperaktifim ve listeler, organize olmamda ve stresle başa çıkmamda bana çok yardımcı oluyor.

ANGELA'NIN STİLİ
Taze bir cilt, az makyaj, doğal saçlar. Top model, bizzat imajı ve her şeyden öte pozitif kişiliğiyle Biotherm'in yeni serisi Skin.Ergetic'in destekçisi. Skin.Ergetic'in hedefi, yorgun deriyi canlandırmak. Seri, uygulama sırasında karıştırmanız gereken brokoli ve soyalı tamir edici bir serum; antioksidan meyve özlü (portakal, elma, üzüm ve greyfurt) günlük bir nemlendirici krem; çay ve tohum içeren, ciltten toksinleri atmaya yardımcı bir gece kreminden oluşuyor.
Bu kremlerin hiçbiri katkı maddesi veya renklendirici içermiyor. Malzemelerin yüzde 99'u doğal. Bu sebeple hassas ciltler için de uygun.