Stres Karşıtı Top Model

Stres Karşıtı Top Model


Angela'nın gardırobundan: “Vintage çok hoşuma gidiyor. Bohem ve eklektik tarzı da severim. Chanel'in klasik ve herkesin dolabında olması gereken modellerini; renklerinden ötürü Missoni'yi tercih ederim. Stella McCartney ve Isabel Marant kreasyonlarının da, sıkı takipçisiyim.”

“STRESLE BAŞA ÇIKMAYA YARAYAN HOLİSTİK ÜRÜNLERE İNANIYORUM. FAKAT SAĞLIKLI BESLENMEZ, DÜZENLİ UYUMAZ VE EGZERSİZ YAPMAZSANIZ HİÇBİR KREM İŞE YARAMAZ”

ELLE: Bakım yöntemlerinizi değiştirdiniz mi?
A.L.:
Her zaman doğal ürünleri tercih etmişimdir. Annem terapi uzmanıdır ve genç yaşımda bana cildime süreceğim şeyin ne kadar önemli olduğunu öğretmiştir. Cildimize sürdüğümüz şeyler vücudumuz tarafından absorbe edilir ve sağlımız üzerinde etkileri vardır. Bu sebeple benim için Skin.Ergetic projesinin bir parçası olmak çok heyecan verici. Benim kendi hayat görüşüme oldukça yakın bir ürün.

ELLE: Kendini ekolojiye adamış biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Çevreyi korumak için başka neler yapıyorsunuz?
A.L.:
Evde arta kalan yiyecekleri fermente etmeye yarayan bir alet var. Sürdürülebilir tarımın destekçisiyim. Suni ürünleri tercih etmiyorum. Vejetaryen değilim fakat ne yediğime dikkat ederim. Aslında tükettiğim her şeye dikkat ederim. Örneğin şu an evdeki bazı zehirli halıları atıyorum ve eski bir evden aldığımız ahşap zemin kaplamasını döşetiyorum.

ELLE: Oğullarınız da bu konularda bilinçli mi?
A.L.:
Ne diyorsunuz! Sekiz yaşındaki oğlum neredeyse takıntılı! Evde Food Inc. belgeselini izlemiştik. Etin tabaklarımıza gelişine kadar üretim zincirine şahit olduktan sonra çok sevmesine rağmen hamburger dükkânlarına girmekten vazgeçti! Pedagojik bir okula gidiyorlar; fazla oyuncakları yok, beraber kitap okuruz. Anne olmak çok zor bir iş. Ben hala bu işi tam anlamıyla beceremiyorum!