Yeni Sofistike

Elegan görünüş, artık sıra dışı ve lady tarzına daha da yakın!

ASTRID DOIL
Devetüyü tonlarında bir baz uygulayarak başlayın.

Etkiyi artırmak için dudaklara koral kırmızı tonunda gloss uygulayın.

Elbise, CHLOE. Şapka, ZEHME. Zümrüt yeşili bir göz farı, mücevherlerinizle ve hatta giysinizle aynı tonlarda olabilir. Önemli olan dudaklarda yumuşak bej tonlarının hakimiyetine izin vermek! Yüzükler, POMELLATO. Haki tonlarında elbise giydiğinizde bütünsel bir güzellik yakalamak için, makyaj tonunuzu giysinizle yakın tutun: Göz kapaklarında haki renkten korkmayın ve dudaklarınızı şarap kırmızısıyla renklendirin. Elbise, CHRISTIAN DIOR. Bu sonbaharın rengi olan bordo kırmızısı, tırnaklarda da ön planda...
Koyu gri tonları kullanabileceğiniz dumanlı göz makyajınız ve kendi rengindeki makyajsız dudaklarınızla zarif görüntünüzü tamamlayabilirsiniz. Koyun kürkünden yelek: AKRIS.
GÖRÜNÜM 1: CAMEL: Bu rengin yakışmayacağı kadın yoktur. Püf noktası, güzel ve parlak bir baz kullanmaktır. Bu bazın üzerine uygun tonda bir fondöteni kapatıcı olarak uygulayın. Yanaklara şeftali tonlarında allıkla renk verin. Koral kırmızı rengi dudaklarınıza cesurca sürün; böylece yüzünüze canlı bir hava hakim olacaktır. Gözler için bej tonlarında farla maskaranızı kullanın..