SÜPER KAHRAMANLAR

Yepyeni formüllü akıllı güneş kremlerinin dünyasına hoş geldiniz.

Hala vücudunuzda beyaz izler ve yapışkan bir his bırakan güneş koruyuculardan mı kullanıyorsunuz? O zaman çip değiştirme zamanı! Kırışıklıkları hedef alan veya suda etkisi artan yepyeni formüllü akıllı güneş kremlerinin dünyasına hoş geldiniz.

Bugünlerde güneş kremleri kişiyi güneş yanıklarından korumaktan çok daha fazlasını yapıyor. Sisley’in araştırma direktörü Jose Ginestar, “Güneş koruyucuların en büyük görevi, radyasyonu absorbe ederek bu zararlı ışınların vücudumuza nüfuz etmesini engellemektir” diyor. Ancak günümüzde bu da yetmiyor, gelişen teknolojiyle birlikte beklentiler de yükseliyor ve hep daha fazlasını istiyoruz: Cilt tarafından kolayca emilsin, suya dayanıklı olsun, yağlı ve yapışkan his vermesin, sürümü kolay olsun, aynı ürünü yüzümüzde de kullanabilelim ve hatta kırışıklıklarımıza iyi gelsin, cildimizdeki lekeleri kapatsın… Bu yaz laboratuvarlar derslerine çok iyi çalıştılar. Sakın önünüze çıkan ilk markete girip herhangi bir güneş koruyucu almayın. Size bu yeni kremlerin neler yapabileceğini şimdi tek tek açıklayacağız. Güneşlenmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

ANINDA DAHA GÜZEL

Hem koruyan hem de güzelleştiren güneş kremleri bu sezonun olmazsa olmazları. Örnek mi? La Roche- Posay Anthelios Unifiant Blur. Köpük dokulu, kapatıcı özellikli ürün, güneş kreminden çok daha ötesi. Ciltteki renk farklılıklarını eşitliyor ve kusurları ortadan kaldırıyor. Markanın Araştırma ve Geliştirme Direktörü Leonor Prieto, ürün hakkında şu bilgiyi veriyor: “İçindeki hareketli polimerlerle yüzünüzde mimiklerden oluşan kırışıklıkların içini doldurarak yumuşatıyor”. Filorga UV Defence Anti-Aging’se güneş ışığı sebebiyle oluşan kahverengi leke görünümünü düzeltmeye yardımcı oluyor ve yenilerinin oluşmasını engellemeyi destekliyor. İçerdiği hyalüronik asitle kolajen dokuda artış sağlıyor, tendeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltıyor.

Etİketler