Bebeklerinden Ayrılamayanlara...

Gözünüz bebeğinizin üzerinde...


Dans ve jimnastik
Batuka Beach dersi Essporto Health&Fitness Club'da verilmeye başlandı. İspanyol ezgileri eşliğinde, kıvrak dans hareketleri ve jimnastiğin birleşiminden oluşan ders yaklaşık 50 dakika sürüyor. Yaza kıvrak bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu dersi deneyebilirsiniz.

Havuz zamanı
Sports International spor ve yaşam merkezi, şehrin ortasında yüzme havuzları ve güneşlenme alanları ile aile ve dostlarınızla tatil keyfini yaşayabilmeniz için benzersiz seçenekler sunuyor. Kısaca bu yazı keyifli ve eğlenceli geçimek sizin elinizde.

Diyet yapanlara müjde
Diyet yapıyorsanız ve listenize uygun besinleri bir türlü bulamıyorsanız; Rafinera tam size göre. Siz listeyi veriyorsunuz; onlar istediğiniz mönüyü oluşturup size getiriyorlar. Böylece ne yiyeceğim, nereden yiyeceğim stresi de kalmıyor. Tel: 0212 323 30 10

Yüzün ve formda kalın
Yaz demek su demek. Su demek, mutluluk demek. MAC'da size mutluluk veren su aynı zamanda formunuzu da koruyor. Şehrin göbeği Kanyon Alışveriş Merkezinde yer alan Mars Athletic Club (MAC)'da, yaza girerken her yaş grubu için özel yüzme ve havuzda jimnastik dersleri veriliyor. Zinde kalmak için derslerden yardım alabilirsiniz.