12 Adımda Seksi ve Romantik

12 maddede yeni seksi ve romantikleri topladık.


3.KENDİ KOKUNU KEŞFETMEK
Başkasının önerdiği parfümü almak artık iyi fikir değil. Belki sadece denemek evet, ama almak? Koku dediğimiz mesele, önemli ve dolayısıyla ciddiye alınmalı. Gözlükleri takıp ciddi bir tavır takınmaktan bahseden kim? Araştırmak, aramak, bulmak, denemek, emin olmak lazım. Yoksa binlerce yeni ürün arasında kaybolmak ya da kişiyi tamamlamak yerine, sabote edecek bir parfümde karar kılmak o kadar kolay ki... Koku bir işaret, bir iz ve “sen”dir! 

4.GERÇEK HOBİ SAHİBİ OLMAK
Bunu yüksek sesle kim söyleyecek ve hatayı düzeltecek diye yıllardır bekliyoruz. Kitap okumak, müzik dinlemek, sinemaya gitmek hobi değildir. Bunlar zaten hepimizin zevkle yapması gereken ve yaptığı şeyler! Artık gerçek hobilerden bahsedelim lütfen.Tutkuyla bağlandığın, merakla izlediğin, her detayını öğrenmeye çalıştığın, her zamanki uğraşlardan farklı, seni mutlu eden, stresini alan şeydir hobi. Gerçek bir hobi sahibi olmak seksidir.

5.SEKSİ MEKANLAR YARATMA

Söz konusu; gece kulübü, bar ya da restoranlar değil. En çok vakit geçirdiğimiz bir mekana seksi (ya da bir sonraki başlığımız “Yeni Romantik”olduğuna göre) ya da romantik bir dokunuş katmak kişiye iyi geliyor.Tüylü ve ta?lı objeler; ya da kırmızı kalpli yastıkları boşverin. Siz bundan çok daha iyisini yapabilir, yaşadığınız mekana kendi seksi “imzanızı”atabilirsiniz.