12 Adımda Seksi ve Romantik

12 maddede yeni seksi ve romantikleri topladık.


6. KENDİNİ İFADE ETMEK
Madonna’mız bunu yıllar önce söylemişti; “Express Yourself“ diye az bağırmamıştı. Ne var ki belki de biz,o sahnede Jean Paul Gaultier korsesi içinde şarkı söylerken tam olarak ne demek istediğini anlamamıştık. şimdi artık biliyoruz; kendini ifade etmek kesinlikle önemli ve çok çekici bir şey.

YENİ ROMANTİKLER
Romantik olarak algıladığımız pek çok şey tedavülden kalktı. Yeni romantikler çok daha eğlenceli ve bazen çok daha akıllı. Romantik denince kendinizi sınırlamayın.

1. MUM IŞIĞINI UNUTUN

Mum ışında baş başa yemek yemek, pencereden aya bakıp kayan bir yıldız eşliğinde dilek tutmak... Bunların romantik bir gece için çok yıpranmış detaylar olduğunu düşünmüyormusunuz? Yeni romantikler, kalabalık arkadaş grubuyla herhangi bir yerde, çok eğlenerek, keyifli konuları tartışarak yemeyi tercih ediyor.

2. “YEŞİL” YAŞAMAK

Yıllar önce bunun için “ne kadar sıkıcı”diye biliyorduk. Bilinçsiz olmak böyle birşey herhalde. Nihayet olup bitenlere uyandık, “yeşil” yaşamanın, yani doğayı yok etmek ve bize sunduklarını sürekli tüketmek yerine, onu korumanın ve onun kıymetini bilmenin ne kadar önemli olduğunu anladık. Üstelik bunun sadece akıllıca değil, gayet romantik bir tavır olabileceğini de keşfettik.