YATAKTA EGOİST MİSİNİZ?

Yatakta yalnızca kendi mutluluğunuzu mu düşünüyorsunuz? Testi çözün, öğrenin!

11. Oral seks?
a. Atlayabilirsek daha iyi olur?
b. Onun hoşuna gidiyorsa neden olmasın?
c. Sizin boşalmanız için yeterli.
d. Bayılırsınız.

12. Size karşı şehvetini kaybetmeye başladığında...
a. Acımaz, onu terk edersiniz.
b. Ona cinsel eğitim vermeye başlarsınız.
b. Duruma adapte olmaya çalışırsınız.
d. Çift terapisine ne dersiniz?

A'LAR ÇOĞUNLUKTAYSA: BİRAZ EGOİSTSİNİZ
Kendinize odaklanmaktan, isteklerinizle karşınızdakinin de burnundan getirmeden yatakta iki kişi olmayı biliyorsunuz. Yatakta cinsel arzuları ve farklı hassasiyetleriyle sizden başka biri daha olduğunun bilincindesiniz. Bir erkeği arzuladığınızda onun farklılıklarını keşfetmek size keyif veriyor. Sizin için vermek almaktan önemli. Onu okşarken kendinizi okşuyor gibi hissediyor, onun isteklerini yerine getirdiğiniz zaman kendiniz de tatmin oluyorsunuz. Dans eder gibi sevişiyor, partnerinize kendini ifade etmesine ortam hazırlayacak şekilde davranıyorsunuz. Rahat ve kendine güvenli, zevk almasını bilen bir kişiliğe sahipsiniz.

B'LER ÇOĞUNLUKTAYSA: FAZLACA EGOİSTSİNİZ

Kendi tatmininiz bazen her şeyin önüne geçebiliyor. Ama sevişmede biri zevk almadıkça ötekisinin de zevk alamayacağını bilecek kadar tecrübelisiniz. Komplekslerinizi ve tabularınızı bir kenara bırakarak yataktaki eşinizle karşılıklı tatmini yakalayabilecek güce sahipsiniz. Yine de yatakta sizi idare eden egolarınız. Karşınızdakinin sizi şaşırtmasına imkan yaratırken yeni keşiflere atıldığınıza tanık olacak, kendi kendinize bir şey kanıtlamanın ötesinde hislerinize öncelik vermeyi öğreneceksiniz.

C'LER ÇOĞUNLUKTAYSA: TUTKULU BİR EGOİSTSİNİZ
Yatakta sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Ya babasız büyümüşsünüz ya da geçmişten kaynaklanan bir şefkat eksikliği yaşıyorsunuz. Sizin kollarınızda erkekler seks oyuncağı halini alıyor. Kendi cinsel haritanızı yakından tanıyor, tatmin olma aritmetiğinizi yönlendirebiliyorsunuz. Orgazm olma takıntısından uzaklaşıp daha çok zevk almaya odaklanmalısınız. Sonuçta karşılıklı kazanacaksınız.

D'LER ÇOĞUNLUKTAYSA: KESİNLİKLE EGOİST DEĞİLSİNİZ
Fedakar ve tutkulu bir aşıksınız. Erkekler ışığınızı daha ilk dakikadan fark ediyor. Sevişirken işe egoları karıştırmamayı tercih ediyor, partnerinizin arzularını her şeyin üstünde tutuyorsunuz. Erkeklerin cinsel arzularını yakından tanıyor, oyunu karşınızdakinin kurallarına göre oynamayı seviyor, partnerinizin zevk alması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu durum o kadar hoşunuza gidiyor ki kimi zaman karşınızdakinin boşalması sizin boşalmanıza yetebiliyor. Peki bunların altında size kendinize karşı güven eksikliği mi yatıyor? Şimdi kendi kendinizi sorgulama vakti: İçinizde büyüttüğünüz bu sevme ve sürekli verme sanatının yönünü kendi arzu ve isteklerinize doğru çevirseniz hayatın daha kolaylaştığının farkına varacaksınız.

Etİketler