YATAKTA NE KADAR GÜÇLÜSÜNÜZ?

Yatakta tutkulu mu yoksa utangaç mısınız? Testi çözün; öğrenin!

7. 'Çeşme gibi kadın' derlerse ne düşünürsünüz?
a. Dün gece yataktaki boşalma anınızı düşünürsünüz.
b. Bahçenin köşesindeki dekoratif çeşme aklınıza gelir. 
c. Bir kadın dergisinde okuduğunuz açık seçik makaleyi hatırlarsınız.

8. Ne zaman seksi düşünürsünüz?
a. Günde birkaç kere.
b. Buna ayıracak vaktiniz yok.
c.  Bir erkekle ten temasına geçtiğiniz an.

9. Sizin libido tanımınız?
a. Yaşam enerjisi.
b. Ahlaksız istek.
c. Seksüel arzu.

10. Libidonuz düşük.
a. Hayatıma farklılık katar.
b. Zaman zaman olabilir. 
c. Sizi endişelendirir.

11. O, ilk defa içinize girdiğinde kendinizi nasıl hissettiniz?
a. Çok güçlü.
b. Çok küçük ve kırılgan.
c. Baştan çıkmış.

12. Arzu sizin için ne ifade ediyor?
a. Aksiyon ve tutkuların peşinde olma hali.
b. Kendini kısıtlama ve frenleme.
c. Aklın yitip gitmesi.

A'LAR ÇOĞUNLUKTAYSA: GÜÇLÜSÜNÜZ VE BUNU BİLİYORSUNUZ
Toteminiz: Sel gibi kadın.
Hiç tereddüt yok. Tam anlamıyla içinizdeki arzu ve güdüler sizi yönlendiriyor. Hayvansal yönünüz ağır basarken, içgüdünüz sizi harekete geçiriyor. Alenen belli etmeseniz de içinizdeki vahşi duyguları karşınızdakine hissettirebilme gücüne sahipsiniz. Bunu karşınızdakine bir şey kanıtlamak için değil, doğal yollarla yapıyorsunuz. Kendi libidonuzla barışık birisiniz ve mıknatıs gibi karşınızdakini çekiyorsunuz. Cinsel arzularınız adeta yaşam enerjiniz. Bu yaklaşım, hayatınızı, işinizi ve hayat tarzınızı şekillendiriyor.

B'LER ÇOĞUNLUKTAYSA: GÜCÜNÜZ SİZİ KORKUTUYOR
Toteminiz: Nehir kadın.
Kanınız kaynıyor ve bunun farkındasınız. Aklınıza koyduğunuz şeyi mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Dağları aşabilir, kilometrelerce koşabilir, imkansızı başarabilirsiniz. Önünüze çıkan engelleri içgüdünüzle yenme kapasitesine sahipsiniz. Ama içinizde bir yerlerde gizli kalmış suçluluk hissi kimi zaman ağır basıp önünüze geçmeyi başarabiliyor. Siz de oyunu yavaşlatıp olduğunuzdan daha sakin ve başka biri gibi davranmayı tercih ediyorsunuz. Bu kararsızlık hissiyle erkekleri baştan çıkararak, etkilemeyi başarıyorsunuz. Kendi kendinizi sorgulamak yerine her şeyi oluruna bırakmayı tercih ederseniz ruhunuzu özgürleştirip doğru yolu daha kolay bulacağınızı göreceksiniz.

C'LER ÇOĞUNLUKTAYSA: GÜCÜNÜZÜ BASKI ALTINDA TUTUYORSUNUZ.
Toteminiz: Göl kadın.
Her türlü zevk almak için doğmuşsunuz. Ama gerçekten hislerinizin sizi nerelere sürükleyebileceğine hiç tanık oldunuz mu? Bir kere bile doruk noktasına erişmenin zevkine vardınız mı? Hayır. Masumiyetinizi koruyarak aşırılıklara kaçmamayı tercih ediyorsunuz. Geçmişte neler oldu? Sert bir eğitime mi maruz kaldınız? Unutamayacağınız bir travmanın izleri mi bunlar? Güç kapasitenizi minimumda kullanıyorsunuz. Kendini kafese kıstırmayı tercih edip şehvetli arzuların ve güçlü duyguların başkalarına ait olduğunu düşünenlerdensiniz.

Etİketler