Kıyafetleriniz der ki…

Kıyafetinizin mekandaki diğer davetlilere ne hissettirdiğini hiç düşündünüz mü?

Seksi
İşte benim en sevdiğim tarz! Seksi kadın illa ki vücudunu çıplak bırakan kadın demek değildir. Vücudunun sadece bir kısmını çıplak bırakması, onun seksi olmasına yeterlidir zaten. Tabii olaya nasıl baktığınız önemli bu durumda; bardak yarı dolu da olabilir, yarı boş da. Buna paralel olarak kadın yarı çıplak da olabilir, yarı kapalı da. Önemli olan seksi olması!
Ne giyer? Seksi demek mini etek demek. Mini etekten daha rahat ne olabilir ki hayatta? Mini etek, varla yok arası bir şey olmakla birlikte oldukça da dikkat çekici, ufak ve ekonomik bir kumaş parçasıdır. Farklı çeşitlerde gelse de hepsi aynı etkiyi yaratır. Tabii yakışana. Bu kızlar deri, koton ya da taşlı mini etekler, siyah külotlu çoraplar, çizme ya da topuklu ayakkabı, üzerine şık bir bluz ve çeşitli aksesuarlarla gece kulüplerine geliyorlar. Bacakları genellikle düzgün ve uzun oluyor. Parti kıyafetleri der ki… “Bacaklarımın uzunluğuyla zekamın üstünlüğü aynı orantıda. Cebimdeki paranın değerini biliyorum, kısacık bir kumaş parçasıyla hem seksi hem trendy giyinebiliyorum. Uzun kumaşlarla insanların hem kendilerini örtmelerine, hem de verilen paralara acıyorum.”
Mekandan kiminle ayrılabilir? Kendilerini Kazanova zannedenlerle, sadece etekleri kadar kısa bir süre boyunca mutlu olabilirler.
Kendisini nerelerde görebilirsiniz? Etiler ve Ulus civarındaki gece kulüplerinde.
Ne içer? Martini