Gamze'nin Gizemli Çizgisi

Gamze'nin Gizemli Çizgisi

ELLE: Yeni sezonda büyük değişimler var mı? Hala trend olan neler var? Geçmiş sezonlardan neler giyebiliriz?
G.S: Bu sezon minimal çizgileri sıklıkla görebileceğiz. Bej ve gri en önemli renk kombinlerinden; bir yandan asker modası hala devam etmekte. Her zaman için klasikler sezona uygun styling ile kullanabilinir.

ELLE: Kadınların/erkeklerin bu seneki favorileri giysileri ve aksesuarları ne olacak?
G.S: Kadınlar bu sezon sıklıkla elbise kullanabilecekler, bayanları Oxford ayakkabılarla sıklıkla görebileceğiz.  Kalın kazaklar, ekose etekler ve Oxford ayakkabılarıyla modern kadın siluetleri sıkça karşımıza çıkacaklar. Dizde kabarık etekleri ise davetlerde sıkça göreceğiz, aksesuarlarda sert hatlı ufak çantalara rastlayacağız. Erkeklerde ise jean – ceket kombinlerine sıklıkla rastlayabileceğiz, bu sezon erkeklerde aksesuar olarak şapkaları sık sık göreceğiz.

ELLE: Her daim ‘hip/trendy’ olmak isteyenler için önerileriniz neler?
 G.S: Giyilecek her kıyafeti kendi zevk ve stilimizden geçirerek trendi görünümde kalabiliriz. Önemli olan kişiliğimizi kıyafetlerimize uygulamamız.

ELLE: Şık olmak için kısa ve pratik kurallar?
G.S: Kıyafetlerimizi aksesuarlarla bütünlemek, içinde rahat hissettiğimiz kıyafetler giymek, trendleri birbirleriyle karıştırmayarak her zaman şık olabiliriz.

ELLE: Kadınlar/erkekler giyimleri konusunda hangi hataları yapıyorlar?
G.S: Kadınlar abartıya kaçabiliyor, hem kıyafetle hem saç ve makyajda, erkekler de yanlış renkler kullanarak daha feminen görünebiliyorlar.