Hemıngway Olmak

Şimdi çanlar Dree Hemingway için çalıyor!

Davetlere giderken sıkça başvurduğu parça: Sade ve şık elbiseler. Dans etmeye gidiyorsa tek düşündüğü rahat olmak: Bir gömlek ve bir jean ilk alternatifi. Gece makyajı değişiyor mu? Pek değil. Tek ilavesi kırmızı ruj... Bazen...¦
GÜNDÜZLERİ DREE...
Öncelikle hemen şunu söyleyelim ki eski balerin, bugünlerin popüler modeli Dree Hemingway fotoğrafçıların en son gözdesi. Moda blogcuları ve sokak modası fotoğrafçıları Dree'yi çekmeye bayılıyorlar. Onu bu kadar sevmeleri sebepsiz değil tabii ki. Podyum ya da çekimde değilse, Dree'nin uyguladığı tek formül rahat giyinmek. Genelde dar jean ve deri pantolonları, bol gömlekleri ve düz renkleri tercih ediyor.
En büyük silahıysa, gayet sıradan, alışılmış parçalarla şaşırtıcı sonuçlar elde etmesi. Üstelik böyle bir çabası yokken. Seksi görünmeye de çalışmıyor, ancak herkes onun için çok seksi diyor! Tarzı, tavrı, her şeyi “über-cool” olarak adlandırılıyor. En büyük tutkularından biri ayakkabı olsa da, bu konuda da istikrarlı; uçuk modelleri değil, hepimizin giyebileceği model ve renkleri seçiyor. Asıl mesele şu ki, o ne giyse büyük bir etki yaratıyor.