Tına Brana Park Bravo Kadınını Baştan Yarattı

Milano-İstanbul hattında hazırlanan bu ilk koleksiyonla tanışmaya hazır olun.


ELLE: Renkten sonra listenizde ikinci sırada ne var?
T.B.: Kumaşlar. Müşterilerin bir elbise ya da pantolonu almaya karar verirken en çok kumaşına dikkat ettiklerini biliyorum. Dokunuşu, giydiğinizde size verdiği his... Neyse ki İtalya'daki kumaş fuarlarının çokluğu sayesinde bu konudaki gelişmeleri çok iyi takip edebiliyorum.

ELLE:
Park Bravo'nun aksesuarları da çok seviliyor. Madem renk sizin için en önemli, yeni aksesuarlarda hangi renkleri görmeyi bekleyelim?
T.B.: Aksesuarlarda ön plana çıkan renk, akuamarin oldu. Bu, değerli bir taşın ismi de olduğu için malzeme seçiminde de önemli rol oynadı. Onu metal ve siyah parçalarla bir araya getirdim. Bu, aksesuarlara çok romantik bir hava kattı ve aynı zamanda grafik bir dokunuş da kazandırdı.

ELLE:
Hazırladığınız koleksiyonda favori parçanız var mı?
T.B.: Akuamarin rengi, eteği piliseli bir elbise var, favorim o. Bu koleksiyonu en iyi temsil eden parçaysa, reklamlarımızdaki siyah detayları olan bej piliseli elbise.

ELLE:
Kendi giyim tarzınız yıllar içinde değişti mi?
T.B.: Hayır, bu konuda çok istikrarlı çıktım. Kendim için her zaman kolay, yani karmaşık olmayan ve feminen parçaları tercih ettim. İddialı, göze batan aksesuarları severek kullanıyorum.Özellikle takı ve mücevherde vintage parçalardan hoşlanıyorum. 30'lu yıllara ait dönemiyse çok beğeniyorum. Bu arada, zaten beğendiğim modacılar da bu dönemi severek yeniden yorumluyor.