Belimi Sıkıyorsun!

Belinizi sıkıyor, dik durmanız için size emir veriyor.


EN TASARIM KORSELER
Bu sezon korseleri en çok Christian Dior Antonio Berardi, Dolce & Gabbana ve Sportmax’te görüyoruz. Sportmax’te korseler daha spor bir havada, kumaş pantolonlarla kombinlenirken, Dior’da toz pembesi saten kumaşlarla gecelik esintisinde korselere rastlıyoruz.
Berardi her zamanki müthiş tasarımlarında korseyi ten renginde kullanıyor ve yine aynı renkte bir kumaş pantolonla giydirip üzerine kendinden işlemeli bir boleroyla, kadına hemseksapel, hem sadelik, hem de gizem katıyor. Dolce & Gabbana’daysa korseler biraz daha geçmişe gidiyor ve bedenin tamamını kaplayacak ve sadece bacakları açık bırakacak şekilde vücudunuzu sarıyor.

NASIL GİYMELİ?

Korselerinizi mutlaka akşam bir davete giymek için, gardırobunuzun en özel köşesinde tutun. Unutmayın, onlarla masum bir görüntü çizmek imkansız denecek kadar zordur. Gün ışığında Lido’dan çıkmış gibi görünmemek için mutlaka özel bir geceye ya da davete giderken, çok özel bir şekilde kombinlemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.
Siyah tayt: Son zamanların en yaygın trendi olan taytları seviyorum! Onlarla uyuyabilir, uyanabilir, spor yapabilir, ata binebilir, işe gidebilir, taşlı bluzlarla birlikte giyip diskoda eğlenebilir, sonra tekrar üzerine ayılı tişörtünüzü giyip uykuya dalabilirsiniz. Tabii bunların hepsini aynı taytla yapmanızı asla önermiyorum. Ama siyah taytınızı üzerine yine simsiyah D&G bir korseyle, ayağınıza dize kadar uzun Christian Louboutin çizmeler ve leopar desenli ceketinizle kombinleyerek çok fetiş bir görüntü elde etmeniz mümkün.

Etİketler