Belimi Sıkıyorsun!

Belinizi sıkıyor, dik durmanız için size emir veriyor.


Jean: Korsenizi jean’in üzerine giyebilir, altına da çok şık bir topuklu ayakkabıyla seksi ama genç bir stil yaratabilirsiniz ve takılarla kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz.
Mini etek: Bence korseyi korse yapan en güzel detay mini etektir. Siyah dapdar bir eteğin üzerine giyeceğiniz parlak saten bir korse, size belki fazla iddialı gelebilir. Fakat üzerinize giyeceğiniz siyah deri ceketinizle hem daha hip, hem de seksi olabilirsiniz.
Elbise: 50’li yıllardan esinlenen tasarımcıların dar inen, yaka dekoltesi olan, basenden dışarıya doğru açılan elbiselerinin üzerine, aynı renkte giyeceğiniz bir korse, hatlarınızı yuvarlaklaştırmanın yanı sıra, sizi “şeker kız” görüntüsünden çıkarıp “çılgın kız”a transfer ettirecek.
Kumaş pantolon: Korsenizi havuç kesim bir kumaş pantolonla giyebilirsiniz. Bağcıklı, yüksek topuklu bir ayakkabı ve ceket giyerek daha şık ve sade bir kadın olabilirsiniz.

REKOR KADINLAR
Dünyanın en ince belli ve korse tutkunu kadınları: Polaire 35,6 cm, Ethel Granger 32,5 cm ve Cathie Jung 37,5 cm’lik bir bele sahip olarak tarihe geçmeyi başaran kadınlar arasında yer alıyorlar.

Etİketler