RADARIMIZDA: HAILEY BIEBER'IN COMMON LEISURE PANTALONU

Hailey Bieber’ın sokak stilinde tercih ettiği Türk markası Common Leisure pantolonu ile görüntülendi!

Dün, Los Angeles sokaklarında görüntülenen Hailey Bieber'ın sokak sitlinden yine gözlerimizi alamadık. Hoodieleri topuklu ayakkabılar, oversized ceketleri diz üstü çizmeler ile kombinleyen Bieber’ın en son sokak stili, bu haftanın en iyiler listesine yerleşmesini sağladı! Oversized bej Jil Sander blazer ceketini, yazılı bir sweatshirt ve Türk markası olan Common Leisure’dan kahverengi PVC deri pantolonu ile kombinleyen Bieber, stilinin son dokunuşlarını Celine gözlüğü ve Yeezy çorap botları ile yaptı.


Daha önce Yayın Direktörümüz Zeynep Üner, Ece Sükan, Serenay Sarıkaya, Bartu Küçükçağlayan, Caro Daur, Lisa Aiken, Tiffany Hsu, Giorgia Tordini, Burcu Esmersoy, Theodora Quinlivan gibi birçok ismin severek giydiği Common Leisure markası Türkiye’den sonra dünyada da yükselişte.


Moda ve stil danışmanları Seda Çeliktürk ve Hafize Çeliktürk tarafından kurulan Common Leisure, kürk ve deri tasarımları ile dikkat çekiyor. Maskülenlik ve sokak stilini bir arada kullanan Common Leisure, sofistike ve havalı tarzlar arasında denge kuruyor. Hailey Bieber’ın beğenilen sokak stilini denemek için Net-a-Porter, Beymen, Antonioli, Moda Operandi, MyTheresa, Printemps gibi birçok mağazada Common Leisure ürünlerini keşfedebilirsiniz.