YILDIZLAR MANGO’DAN VAZGEÇEMİYOR

Jessica Alba, Blake Lively ve Gigi Hadid Mango'nun yeni koleksiyonundan parçalar ile radarımıza girdi!

En sevdiğimiz it-kızlarının stillerini denemek hiç bu kadar zahmetsiz olmamıştı! Geçtiğimiz günlerde sokak stilinde Mango’nun stillerini tercih eden Blake Lively, Gigi Hadid ve Jessica Alba ile bir sonraki alışveriş destinasyonumuzun neresi olduğu belli oldu! Mango’nun yeni koleksiyonundan favori parçalarımızı stillerinde kulanan yıldızlar, şıklıkları ile göz kamaştırdı. Özel tasarım kırmızı halı kıyafetlerinin yanı sıra ‘off-duty’ stilleri için Mango’ya yönelen Lively, Hadid ve Alba bu yaz için stilimize ilham kaynağı oluyor. 

New York sokaklarında görüntülenen Gigi Hadid sıcak havalara uygun tarzı ile gözümüzden kaçmazken aynı zamanda Yaz 2021 trendlerine uyum sağlaması ile de dikkat çekti. Mango’dan özlediğimiz festivalleri çağırıştıran kroşe bir bluz giyen Hadid, stilini yine sezonun trendleri arasında olan bol kesim bir chino pantolon ile tamamladı. 

Hadid’in yanı sıra ise yine New York’ta görüntülenen Blake Lively, tıpkı bizim gibi Mango’nun rengarenk ve desenli elbise koleksiyonundan çok etkilenmişe benziyor! Şal ve floral desenler ile karışan maksi elbisesi ile sokakta görüntülenen Lively, Sofia Sanchez de Betak’ın Mango için tasarladığı Mango x Chufy koleksiyonundan bir stil tercih etti. Uçuş uçuş elbisesi ile bizi deniz kıyısına götüren Lively, maksi elbiselerin şehir stilinde de kullanılabileceğini kanıtladı. 

Amerika’nın bir diğer ucunda Mango düşkünü olan bir diğer ünlü olan Jessica Alba ise Los Angeles’ta asi ve preppy karışımı stili ile göz kamaştırdı. Podyumlarda gördüğümüz karma temaları bir arada kullanan Alba, Mango’dan maskülen blazer ceketini eşofman takımı ve kalın tabanlı postallar ile birleştirerek rahat ama ‘cool’ bir görünüm yarattı. 

Etİketler