BAĞLAMALI ŞAPKALAR

En yeni şapka trendi ile tanışın!

Güneşten korunmak için veya aksesuar aşkınızı beslemek için… Şapkalar son yıllarda en tarz stil tamamlıyıcılarından biri oldu.

Balıkçı şapkaları… Bereler… Oversized hasır şapkalar… Ve çok daha fazlası! Alışveriş listlerimizde öncelik kazanan şapka trendleri her geçen gün daha farklı formlara bürünüyor.

Yaz aylarında tatil bavulumuza sığmayan kocaman hasır şapkaların yerine pratik bir trend geldi: boyundan bağlamalı şapkalar. Rüzgar ne kadar kuvvetli olursa olsun bu şapkaların uçmayacağının garantisini veriyoruz!Sonbaharda ne tür şapkalar giyeceğiniz merak ediyorsanız, trendlerin en başında bu bağlamalı şapkalar geliyor. ‘Yazın hasır, kışın fötr’ geleneğini yıkan moda sektörü artık sezonsuz trendleri ile dikkat çekiyor. Artık Sonbaharda hasır, yaz aylarında deri şapkalar giyebiliyoruz. Deri berelerin aksine daha ‘hip-hop’ havasında olan bu şapkaların bir çok versiyonu var. Hasırlar ile ‘western’ tarzda olan bu şapkalar, deri ve naylon modelleri ile havalı doksanları günümüze taşıyor. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz boyundan bağlamalı şapka modelleri ile kıskandıran tarzlar yaratabilirsiniz….