BEST OF BOTH WORLDS: HOODIE + ELBİSE

Konforda zirveye ulaşmış olabiliriz!

Bu trend haberimiz eşofmanlardan vazgeçiremediğimiz okuyucularımız için… Geçtiğimiz sene eşofmanlarımız ve biz birlikte pek çok şey yaşadık: Zoom toplantıları, yürüyüşler, market alışverişi, sanal doğum günü partileri ve ağır bir battaniye altında sayısız Netflix serisi izlemek.

Birlikte uzun bir zaman geçirdik ama tıpkı birçok ilişkide olduğu gibi artık eşofmanlarımız ile “ara verme” ihtiyacı sürecindeyiz.

Bu ayrıldık anlamına mı geliyor? Pek de sayılmaz! Sadece gardırobumuzdaki diğer kıyafetlere biraz şans vermeye karar veriyoruz ve bizi yarı yolda bırakmayan eşofmanlarımıza biraz zaman tanıyoruz. Havaların ısınması ile birlikte kalın eşofmanlarımız ilkbahar ve yaz sezonu için en ideal opsiyon olmayabilir. Elbiselerin ve eteklerin ortaya çıktığı klasik ilkbahar sezonlarına karşı 2021’de eşofmanlar ile birleşmiş elbise stillerini görüyoruz: hoodie elbiseler! Eşofman dokusuna sahip ama mevsim değişimlerine uygun olan sewatshirt ve hoodie elbiseler, eşofman takımlarından asla vazgeçmeyi düşünmeyenler için ideal bir seçim oluyor. Şimdiden raflarda yerini alan hoodie elbiseler, yeni sezonun yeni çılgınlığı diyebiliriz. Eşofman takımları ile aynı rahat kumaştan elde edilen bu elbiseler özellikle desenler ve oversized kesimlerde öne çıkıyor. Rahat ama havalı bir etkiye sahip olan bu elbise modeli klasik ‘loungewear’ stiline feminen bir dokunuş katıyor. Hiç zahmet gerektirmeyen ve post-pandemi giyinme stiline geçişi kolaylaştıran bu elbiseler, ilkbahar 2021’in yıldızları arasında. Sandaletler, sneakerlar ve sabo terlikler ile konforlu şıklığın esaslarını oluşturan bu stili her yerde giymeye hazır olun. 

Karantina üniforması 2.0 güncellemesini denemeye hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz hoodie ve sewatshirt elbiseleri inceleyebilirsiniz….