‘FITFLUENCER’ ETKİSİ YARATAN TAYTLAR

Evde, sokakta, sporda… Taytlar her yerde!

Skinny jean pantolonlar ‘out!’ Ama taytlar çok ama çok ‘in!’ Eşofman takımları, triko setleri ve pijamalar ile birlikte gelen tayt furyası aslında gardırobumuzda çok da yeni sayılmaz.

Son ayların rahatlık akımı ile ikinci derimiz haline gelen atletik kıyafetler, her yerde kalıcılığını kanıtlamış durumda.

Genelde spor salonlarında, koşularda veya ev egzersizlerimizde giymeye alışkın olduğumuz taytlar artık sadece “aktif” olduğumuz zamanlarda giyilmiyor. Bisikletçi şortları trendi ile blazer ceketler, ‘statement’ bluzlar veya crop top üstler ile giyilen taytlar, rahatlık ve şıklık arasında karar veremediğiniz günlerde kurtarıcı bir birleştirici oluyor. Özellikle 2020 senesinde üzerimizden çıkaramadığımız eşofman takımları ile paralel ilerleyen taytlar, 2021’de de aynı popülerliğini koruyor. Zoom konferanslarınızda gömleğinizin altına giyebildiğiniz rahat taytları, anlık motivasyon egzersizlerinize ve daha sonra da market alışverişinize taşıyabilirsiniz. Vücudunuzu toparlayan, rahat hareket etmenizi sağlayan ve aynı zamanda düşünmeden ‘cool’ görünmenizi sağlayan taytlar hala favori gardırop olmazsa olmazları arasında. 

Tayt oyununuzu bir seviye üste taşımaya hazırsanız, gardırobunuzdaki klasik siyah taytların yanına rengarenk modelleri, cut-out detaylı taytları veya cesur desenleri ekleyebilirsiniz. Fotogaleride sizin için seçtiğimiz farklı tayt modellerini görebilirsiniz….