EĞLENCELİ ADIMLAR: SEZONUN 10 SANDALET TRENDİ

Giymek için can atıyoruz!

Bu sene sandalet trendlerini konuşmak geçtiğimiz senelere göre çok daha heyecan verici! Market için giydiğimiz eski sneakerlarımız ve evdeki pofuduk terliklerimizin dışında bir şey giyebileceğiz! Dünyanın açılmaya başlaması ve herkesin hızla aşılanmaya devam etmesi ile eski özgürlüklerimize çok daha yakınız. Buluşmaların ve davetlerin yeniden organize edilmeye başlaması ile birlikte moda da en maksimalist stillerini öne atıyor. Aylarca pijamalarımız ile evde geçirdikten sonra trendler de elinde ne varsa ortaya çıkarıyor. Fırfırlar, büzgüler, taş detayları, cesur renkler, eğlenceli desenler ve çok daha fazlası… Aynı durum sandalet trendlerine de yansıyor!

Evet rahat stillerin devam ettiğini görüyoruz ancak sandalet trendleri arasında süslenmeye özlemi de açıkça görüyoruz. Yüksek platformlar, taş işlemeli terlikler ve mimari topuklar gibi trendler gördüğümüz yeni sezonda rahattan vazgeçemeyenler için baba sandaletleri, yastıklı terlikler ve balıkçı sandaletleri de var.

Yaz aylarına renk katan ve kıyafetlerimizi şenlendiren renkli ve sevimli sandalet trendlerini görmek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…

Etİketler