ETEK TRENDLERİ

Trikoların konforundan, pencere detaylarının çekiciliğine kadar sınır tanımayan etek modelleri!

Elbiselerin ve eteklerin yükselişe geçtiği ilkbahar ve yaz aylarında, ister istemez coşkulu ve feminen silüetleri benimsiyoruz. Fırfırlı etekler, çiçekli elbiseler ve çok daha fazlası! Dereceler yükseldiği zaman bu uçuş uçuş stillere yönelirken, eski giyinme alışkanlıklarımıza dönüyor ve yeni etek trendlerini benimsiyoruz.

Sıcak havaların vazgeçilmezi olan rahat ve ferah etekler, İlkbahar 2021’de konfor temasını cebinde tutsa da çok daha eğlenceli ve maksimalist formlara bürünüyor. Kat kat fırfırlar, çekici cut-out detayları, 90’lar ilhamlı denimler derken, bu geçmişi ve geleceği yankılayan stiller sezonun favorisi kalın tabanlı postallar, sneakerlar ve grafik tişörtler ile oldukça cool bir tarz yaratmaya hazır. Şortların ve eşofman takımlarının yerini olabildiğince tarz bir şekilde dolduran bu etekler, şimdiden Instagram kızlarının sayfalarında görülmeye başlandı bile! 

Havaların ısınmasını beklemeden farklı bir şeyler giymek için can atıyorsanız fotogaleride İlkbahar 2021’in favori etek trendlerini görebilirsiniz…