KLASİK AMA ETKİLEYİCİ: LEOPAR DESENLİ PALTOLAR

Kombinlerde ‘wow’ etkisi!

Leopar desenleri hiç trendler arasından ayrılıyor mu? Pek zannetmiyoruz! Belki de en trend desenlerden biri olan leoparlar, yıllardır ünlülerin kırmızı halı stillerini ve markaların en görkemli defilelerini süslüyor. Geçtiğimiz sezonlarda etek ve elbise modellerinde gördüğümüz leopar deseni bu sezon başka bir yerde: paltolarda! Önceden kombinleri gizleyen palto ve kabanlar artık stillerin ‘wow’ parçası haline geldi. Henüz gardırobunuzda bir ‘statement’ palto yoksa leopar desenlerine yer açmanızı tavsiye ediyoruz!

Miu Miu ve Saint Laurent gibi markaların Sonbahar 2019 defilelerinde gördüğümüz leopar desenli paltolar kombinlere zarif ve etkileyici bir tarz katıyor. Özellikle uzun ve kalın modeller ile görkemli stiller yaratmanın yanı sıra kış aylarının soğundan da korunabilirsiniz! Kahverengi ve bejli klasik modellerin yanı sıra renkli güncellemeleri görebileceğiniz yeni sezon paltoları ile tüm gözleri üzerinize toplayın. 

Gece stillerinde jakar, günlük stillerde uzun yün ve soğuk havalarda suni kürk leopar desenleri… Sonbahar / Kış sokak modasında etkileyici ve klasik bir tarz denemek isterseniz fotogaleride sizin için seçtiğimiz leopar desenli paltoları inceleyebilirsiniz…