KONUŞAN KIYAFETLERDE GRAFİK TİŞÖRT DURAĞI

Yazılı ve grafik tişört trendi asla bitmiyor!

Tekrar giyinmeye başlamanın büyük zevkiyle Yaz 2021 mikro trendlerine göz atıyoruz.

Aslında grafik tişörtler pek de mikro sayılmaz çünkü sezonlardır burada! Yıllar önce Dior’un ‘We Should All Be Feminists” yazılı tişörtü ile sükse yapan yazılı ve grafki tişörtler, o gün bugündür en popüler trendler arasında.

Geçmişte sadece jean pantolonlar ile eşleştirdiğimiz ve oldukça ‘casual’ olan grafik tişörtler, yeni moda döneminde kalem eteklerden payetli pantolonlara kadar her şey ile bir araya gelebiliyor. Modanın en sesli sözcülerinden biri olan grafik tişörtler, konuşmanıza gerek kalmadan aklınızdan geçenleri stilinizde yansıtıyor. Karantina ve sokaklara açılış dönemindeki giyinme geçişini kolaylaştıran grafik tişörtler, hem konforlu hem de süper ‘cool’ bir stil sunuyor. Artık belirli bir ayrıma sahip olmayan grafik tişörtler her zevke ve beğeniye uyum sağlıyor. Bir dönem müzik grubu tişörtleri, bir dönem sloganlı tişörtler, bir dönem logolu, bir başka dönem ise sanatsal grafik tişörtler trend olmuştu… Yaz 2021’de ise hepsi ama hepsi trend. Bu sezon dilerseniz dondurmalı bir tişörtü veya sadece logolu bir tişörtü stilinize dahil edebilirsiniz. Dediğimiz gibi bu sene grafik tişörtlerde belirli bir ayrım yok! Ancak 80’li ve 90’lı yılların retro ve eski görünümlü tişörtlerinin öne çıktığını inkar edemeyiz. Bu trende uygun olarak logolarına farklı grafik tasarımlar katan markalar, tişörtlere bir 2021 güncellemesi getiriyorlar. Yüzünüzü güldürecek veya karşınızdakini düşündürecek bu tişörtler aynı zamanda harika bir sohbet başlangıcı. Konuşacak konuları tükettiğiniz noktada bırakın grafik tişörtünüz devreye girsin!

Gardırobunuzda olduğuna eminiz! Ancak grafik tişörtlerin 2021 güncellemesini incelemek isterseniz fotogaleride sizin için seçtiğimiz modellere göz atabilirsiniz….