YORGANLARI ARATMAYAN KAPİTONE MONTLAR

Ev rahatlığı ciddi anlamda sokakta!

Sosyal izolasyon süresinden biraz biraz çıkmış olsak da evde kaldığımız sürenin etkileri moda sektöründe gözle görülür bir şekilde belli oluyor.

Konforlu trikolar, eşofman takımları ve sıcacık tüyler derken salonunuzun veya yatak odanızın rahatlığı sokak stiline yansıyor.

Geçtiğimiz sezonlarda da kendini belli eden kapitone detaylarının Sonbahar 2020’de çok daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Önceki sezonlarda eteklerde, atkılarda ve çantalarda ‘oversized’ etkisi ile yastıkları ve yorganları andıran kapitoneler, bu sezon özüne dönüyor... Yani montlara!Yine güncellenen klasikler arasında olan kapitone detayları, soğuk kış günleri için en ideal seçimlerden biri olabilir. Yağışlı günlerde camdan dışarı baktığınızda canınız sıcacık yorganınızın altından çıkmak istemiyor ancak dışarı çıkmak zorundaysanız, kapitone montlar ile yatağınızın rahatlığını sokaklarda benimseyebilirsiniz. Adeta kocaman kapitone yorganlardan ilham alan bu montlar, ‘puffer’ stilinin ve yorganların arasında yer alıyor. Hem pratik hem de trend olan bu mont stili, klasik bej paltolara ideal bir alternatif olurken aynı zamanda sizi dışarıda geçecek bir mevsime hazırlıyor. İlkbahar ve yaz aylarında piknikler, doğa yürüyüşleri ve piknikler çok daha rahattı... Ancak şimdi havaların soğuması ile dışarıdaki sosyal mesafeli buluşmalara nasıl devam edeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu süre içinde arkadaşlarınız ile kocaman battaniyelerin altında evde film izleyemiyorsanız, sıcacık yorganınızı mont olarak hayal ederek kendinizi parklara atmaya devam edebilirsiniz!Fotogaleride sizin için seçtiğimiz yorgan esintili kapitone montlara göz atın....