GIGI HADID’İN YENİ GÖZLÜK KOLEKSİYONUNU SEVMENİZ İÇİN 3 NEDEN

Bu sezon ihtiyacınız olan güneş gözlükleri…

Havalar ısındı, bahçeler doldu ve artık kışlık fazlalıkları bırakma zamanı—peki tam anlamıyla yaz olduğuna emin olmak için şemsiyelerimizin yerini, sandaletlerin ve güneş gözlüklerinin alması gerekmiyor mu?

Yeni sezonun trendleri, yeni güneş gözlüklerini hak ediyor. Neyse ki Gigi Hadid’in Vogue Eyewear ile tasarladığı koleksiyon tam zamanında çıktı. İşte bu koleksiyonu sevmeniz için üç neden…

1. BU KOLEKSİYON SUPERMODEL TARAFINDAN ONAYLI

Gigi Hadid, bu süper havalı işbirliğinin hem ilham kaynağı hem de yaratıcısı. Kaliforniya ruhunu ve stilini yansıttığı Vogue Eyewear koleksiyonu, ünlü modelin romantik, cool  ve iddialı temaları içeren zengin stilinin mükemmel bir yansıması.

Siyah ve gold metalik çerçeveli gözlüğü ile rock stilini yansıtırken, ipek slip elbisesi ve Vogue Eyewear güneş gözlükleri ile görkemli bir tanrıçaya dönüşen Hadid’in kampanya fotoğraflarının arka planında Ibiza olması bir tesadüf değil.

VOGUE EYEWEAR

2. BU GÖZLÜKLER YAZ AYLARININ HER MODUNA UYUYOR

İster yetmişlerin yuvarlak gözlüklerini seçin, ister ‘skinny’ güneş gözlüklerini, Gigi Hadid x Vogue Eyewear koleksiyonunda herkese uygun bir model var. Kedi gözü tarzındaki modeli espadrilleriniz ve yaz elbiseleriniz ile kombinlerken, metal dikdörtgen çerçeveleri modern silüetler ile tamamlayın veya mavi camlı olanları tüm stillerinize uyarlayın… Bu yeni altı güneş gözlüğü modeli arasından tarzınıza uygun bir tasarım bulamamanız imkansız!


 Yuvarlak çerçeveli güneş gözlüğü, metal çerçeveli güneş gözlüğü,  kedi gözü güneş gözlüğü, siyah ve gold metal çerçeveli güneş gözlüğü, metal çerçeveli güneş gözlüğü, kemik çerçeveli güneş gözlüğü , Vogue Eyewear

3. GIGI, KLASİK STİLLERE MODERN BİR YORUM KATIYOR

Oversized çerçeveler Gigi Hadid’in ikinci Vogue Eyewear koleksiyonunda yok. Ünlü model retro ince altın çerçeveleri, kedi gözlerini ve renkli camları modern bir yorum ile 2018’e taşıyor. Bohem yuvarlak gözlükler hafta sonu sıcakları için mükemmelken, minimal tasarımlar ise havuz başı stilinize renk katıyor, koleksiyonda olan seksenler ilhamlı modeller ise keyifli bir araba yolculuğu diye bağırıyor— geriye tek kalan rotanızı belirlemek.

VOGUE EYEWEAR

Peki, sizin gözlüğünüz hangisi? Gigi Hadid x Vogue Eyewear koleksiyonunu keşfedin..