ÇAĞATAY ULUSOY ETKİSİ

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'la, oyunculuğu, hedefleri ve aşk üzerine...

Dış görünüşünüze, giydiklerinize dikkat eder misiniz? En çok neler giyersiniz?
Evet, dikkat ediyorum ve ne giydiğime özen gösteriyorum. Ve bu sadece göz önünde olmakla ilgili değil, kendini iyi hissetmekle de alakası var. Rahat kıyafetler,
salaş tişörtler her daim ilk tercihim.

Kendinize en çok hangi rengi yakıştırırsınız? Kıyafet satın alırken birilerine danışır mısınız?
Siyah rengi çok kullanıyorum. Bir de haki rengi seviyorum. Kıyafet konusunda profesyonel destek alıyorum. Alışverişlerimi, stil danışmanım İlknur Aykanat'la yapıyorum.

Aksesuvar sever misiniz?
Saat ve bileklik takıyorum. Bence giydiğiniz kıyafete göre abartı olmadan kullanılan küçük aksesuvarlar kıyafeti tamamlar.

Şık bir davete gidecekseniz ne giyersiniz?
Bu, davetin konseptine göre değişir. Ödül törenine smokin tercih ederim. Başka önemli bir davette özel dikim takımlar giyerim. Takımın tarzına stil danışmanımın yönlendirmesiyle karar veriyorum. Parti veya kutlamalara ağır olmayan, spor tarzda kıyafetler seçiyoruz.

Çalışmadığınız zamanlar nasıl vakit geçiriyorsunuz?
Spor yapmayı seviyorum. Yoğun çalışma tempom var, ama ailemle birlikte olmak için de zaman ayırıyorum. Ne kadar başarılıyım bilmiyorum ama yağlı boya resim yapıyorum. Bir şeyler yazıyorum ve bu da bana terapi gibi geliyor. 2015 yaz aylarında çekeceğimiz sinema filmi için çalışıyorum. Bu aralar sevdiğim birkaç enstrümanı daha çalmayı öğrenmek için uğraşıyorum.


RÖPORTAJ: SUZAN YURDACAN
FOTOĞRAFLAR: EMRE DOĞRU
STYLING: MELİS AĞAZAT