ARIANA GRANDE DÜĞÜNÜNDEN İLK FOTOĞRAFLARI PAYLAŞTI

Ariana Grande ile Dalton Gomez -gerçekten- samimi bir törenle, sessizce evlenmiş.

Ariana Grande ile Dalton Gomez’in küçük ve samimi bir törenle sessizce evlendiği söylentileri dolaşıyordu. Ariana Grande, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla evlendiklerini doğruladı. Bize de paylaştığı fotoğraflara hayranlıkla bakmak kaldı.

Ariane Grande, Dalton Gomez ile tavandan sarkan çiçekler ve mumlardan oluşan beyaz düğün dekorunda fotoğraflarını “5.15.21” notuyla paylaştı. Sırt dekolteli özel bir Vera Wang saten gelinlik giyen gelin, kurdeleli kısa bir duvak takmıştı. Saçına gelince, Grande kendine özgü stillerinden birini seçmişti: ortadan ayrılmış, uçları yumuşak bir bukleli yarım atkuyruğu. Zarafetiyle kendine hayran bırakan Grande, nişan yüzüğüne uygun inci ve pırlanta detaylı Lorraine Schwartz küpeler takmış. Dalton Gomez ise klasik siyah bir Tom Ford takım giyerek, görünümünü deri makosenler ve kravat ile tamamlamış.

Çift, 15 Mayıs Cumartesi günü, Audrey Hepburn’ün Montecito’daki evinde -şimdi Grande'nin evi- evlenmiş. Tören, çiftin 20'den az yakın arkadaşının ve ailelerinin katıldığı, mum ışığında parıldayan bir odada "Evet" dediği samimi bir kutlama olmuş.

Şahane görünen çifte aşk dolu, mutlu bir evlilik diliyoruz...


Ariana Grande'nin zarif gelinliğinin tasarımcısı Vera Wang da gelinin fotoğrafını paylaştı. Grande'nin gelinliğinin tasarım sürecinin inanılmaz bir yolculuk olduğunu, mutluluk ve onur duyduğunu yazarak, çifte mutluluklar diledi. Etİketler