ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

HAILEY BIEBER DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ DÜĞÜN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Bieber çifti düğün yıldönümünlerini kutladı!

Bieber ailesi evlilik yıldönümlerini kutluyor! Hailey Bieber, eşi Justin Bieber ile evlenmesinin birinci yılını Instagram üzerinden kutladı. New York’ta küçük bir tören ile evlenen Bieber çifti, daha sonra ise ailelerinin ve arkadaşlarının katıldığı bir düğün ile evliliklerini kutlamışlardı. Geçtiğimiz günlerde düğünlerinden görülmemiş kareleri hayranları ile paylaşan Bieber, Off-White tasarımcısı Virgil Abloh’un özel diktiği gelinliğinin detaylarını gözler önüne serdi. 


“9.30” diyerek düğün tarihlerine gönderme yapan Hailey Bieber, siyah-beyaz üç fotoğraf paylaştı. Daha önce düğün fotoğraflarını ve elbisesini paylaşan Bieber, duvağında “Ölüm bizi ayırana kadar” ve “gelinlik” yazılı işlemeleri göstermişti. Virgil Abloh’un ikonik tasarım estetiğini yansıtan gelinlik aynı zamanda Hailey Bieber’ın kişisel seçimleri ile şekillenmişti. 

“İlk günden beri Virgil’in gelinliğimi yapmasını istedim” diyen Hailey, “İşinin gelinlik tasarlamak olan birinden bir tasarım istemedim. Ve Virgil en başından beri yanı başımda ve böylesine bir gelinliğin onun tarafından tasarlaması çok havalı bir şey” diye eklemişti.