KENDALL JENNER VE BIEBER ÇİFTİ TATİLDE!

Kendall Jenner ve sevgilisi Devin Booker, Bieber çifti ile Jamaica’da.

Kendall Jenner ve Devin Booker, Hailey ve Justin Bieber ile ilk çiftler tatilinin keyfini çıkardılar. Geçtiğimiz Pazartesi günü Met Gala’dan sonra Jenner ve Bieber çifti, yakın arkadaşları Justin Skye ile Jamaica’daki Ocho Rios’a seyahat etti. Bu haftanın başında Instagram üzerinden tatillerinin görüntülerini paylaşan Hailey Bieber, arkadaşları ile kayığa binip eşi Justin Bieber ile güneşlendi. 


Bir fotoğrafta makyajsız cildini gözler önüne seren Bieber, beyaz bikinisi ile yağmurun altında kürek sörfü yaptı. Tatillerinden bir fotoğraf serisini ise Skye, “Yuvama hızlı bir şekilde ışınlandım. Süper güçlere sahip olmaya bayılıyorum, sizin ki ne?” Diyerek paylaştı. 

Aynı şekilde Kendall Jenner ise Instagram hikayeleri üzerinden bikinili tatil fotoğraflarını paylaşmayı unutmadı. Sevgilisi Devin Booker’ı Instagram üzerinden paylaşmayan Kendall Jenner’ın tatile Booker ile gittiği biliniyor. 

E! News’a göre New York’tan Jamaica’ya üç günlük kısa bir tatile giden arkadaş grubu, Los Angeles’a geri döndü. Birbirlerine yakın evlerde kalan çiftler, yağmurun olmasına rağmen tatillerinin tadını çıkardılar. Kısa bir süre önce ‘Instagram official’ olan Jenner ve Booker, geçtiğimiz ay ise Amalfi Coast, İtalya’da tatile gitmişlerdi.