KOURTNEY KARDASHIAN VE TRAVIS BARKER EVLENDİ

Kardashian ve Barker'ın nikâhlarının tüm detayları…

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, Las Vegas'ta bir törenle evlendiler. Ancak çiftin daha sonra Santa Barbara'da yasal olarak bağlayıcı olduğu bildirilen ikinci bir düğünü vardı. Çiftin, büyük bir düğün planladığı konuşuluyor.

Ekim 2021'de Kim Kardashian, ablası ve Barker'ın nişanlandığı haberini Instagram hesabı üzerinden doğruladı. Yeni nişanlı çiftin, öpüşürken çekilmiş bir fotoğrafını ve üç çocuk annesinin oval şekilli nişan yüzüğünü gösterdiği bir fotoğrafını paylaştı.

Barker, soruyu California, Montecito'daki Rosewood Miramar otelinde sordu. Özel gün için, kalp şeklinde beyaz mum serpiştirilmiş bir kırmızı gül aranjmanından dekor yaptırdı.


43 yaşındaki realite yıldızı, "Forever @travisbarker" açıklmasıyla kendisinin ve müstakbel kocasının bir fotoğrafıyla haberi duyurdu . Blink 182 şarkıcısı da fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Bir Kardashian hayran hesabı, daha sonra teklifin bir videosunu paylaştı ve müzisyenin eşine soru sormak için bir dizinin üzerine eğildiğini görüldü.

Kourtney ve Travis evli mi?

Mayıs 2022'de düzenlenen küçük bir düğün töreninde, Kardashian ve Barker düğümü yeniden bağladılar. Ve bu sefer, ilkinden farklı olarak evliliklerinin yasal olarak bağlayıcı olduğuna inanılıyor.

16 Mayıs'ta Kardashian ve Barker, ikinci düğün günlerinden bir dizi fotoğraf paylaştılar; arkasında “yeni evli” işareti olan, üstü açık bir arabada çekilmiş bir fotoğrafı da dahil...


Bir grup fotoğrafı, Kardashian'ın büyükannesi Mary Jo ve Barker'ın babası Randy Barker'ın da çiftin düğününde olduğunu ortaya çıkardı.

Yeni evliler gönderilerine şu notu yazdı: “Ölüm bizi ayırana kadar.” Barker ayrıca Instagram’da; Dün gece hakkında” yazan bir mesajla karanlıktan sonra manzaralı bir fotoğraf paylaştı.


Kardashian, korsajında ışıltılı bir kalp süslemesiyle tamamlanan, beyaz spagetti kayışlı mini bir elbiseyle evlilik yemini etti. Klasik bir duvakla süsledi ve ince topuklu ayakkabılar tercih etti. Barker'a gelince, siyah bir takım elbise içinde gelenekseli seçti.

Kris Jenner gönderiye yorum yaptı ve “Vay canına. Tebrikler canım” ve Instagram hikâyesi aracılığıyla “Sizi çok seviyorum” diye, hem Kardashian hem de Barker'ı etiketleyen bir mesaj daha yazdı. Kris'e diğer aile üyeleri de çifti tebrik ederken katıldı. Kim, “Kravis sonsuza kadar” yazdı ve Khloé üç kırmızı kalp emojisi koydu.
Daha önce çiftin, 15 Mayıs Pazar günü Santa Barbara'da evlendikleri ve şehir merkezindeki adliye binasında birlikte fotoğraf çekildiklerini bildirilmişti. Ve kaynaklara göre bu, çiftin son düğünü son olmayacak. Bir kaynak şunları söyledi: "Çok yakında gerçekleşecek olan büyük İtalyan düğünlerinden önce yasal olarak evlenmeleri gerekiyordu. Tüm detaylar ayarlandı ve çocuklar dahil tüm aile çok heyecanlı.”

Çift, üçüncü evliliklerinin ayrıntılarını henüz doğrulamadı veya kamuoyuna açıklamadı.

Daha önce Kardashian ve Barker, Nisan 2022'de düzenlenen 64. Grammy Ödülleri'nden sonra Las Vegas'ta evlendiklerini doğruladılar, ancak daha sonra evliliklerinin yasal olmadığı ortaya çıktı. İlk başta Kardashian ve Barker'ın lüks bir düğün istedikleri bildirildikten sonra, sadece yakın arkadaşlarının katıldığı büyük bir olayın aksine; Vegas'ta samimi bir törenle “Evet” dediklerine inanılıyordu.


Instagram'daki bir gönderide Kardashian, törenin fotoğraflarını paylaştı ve "Bunları kamera rulomda buldum. Bir zamanlar çok, çok uzak bir ülkede (Las Vegas) destansı bir geceden ve biraz tekiladan sonra; saat 2'de bir kraliçe ve yakışıklı kralı, tek açık kiliseye gitmeye cesaret etti ve evlendi (ruhsatsız). Pratik yapmak mükemmelleştirir.”

Kardashian daha sonra kendisinin ve Barker'ın düğünden başka bir fotoğrafını paylaştı. Bu sefer fotoğraf, Barker onu kaldırırken yere düştüğünü gösteriyordu. Elinde bir demet kırmızı gülle görülüyordu.

Keeping Up With The Kardashians yıldızı ve Blink182 müzisyeni, Barker'ın performansından birkaç dakika sonra, Pazartesi günü sabah saat 2'de şapele girdi. Ancak Kardashian, çiftin aslında evlilik cüzdanını sahip olmadığını doğruladı. Bu nedenle düğün yasal olarak bağlayıcı değildi.

Birkaç gün sonra, Jimmy Kimmel Live'da kız kardeşleri Kendall, Kourtney, Khloé ve annesi Kris Jenner ile birlikte Kardashian, onun sahte evli olduğu fikrine yanıt verdi. Çünkü cüzdansız evlenmenin, kendisi ve Barker'ın düğünü olmadığı anlamına gelmediğine inanıyor.


“Sahte evli' denmiyor” dedi
Evlilik cüzdanı almaya çalıştığını anlatan Kardashian, “O saatte evlilik cüzdanı alma gibi bir imkan yoktu” diye açıklayarak, imkan verilseydi bu tür tedbirlerin alınacağını söyledi.

Barker ve Kardashian, Vegas'ta olsun ya da olmasın gecenin bir yarısında evlilik cüzdanı almanın mümkün olmayacağını öğrendi. Kardashian, "Beş kez sorduk: 'Bunu gerçekleştirmek için ne yapmalıyız?' saat 2'ydi ve saat 8'de açılıyordu".

Kimmel, çiftin gerçekten evlenmeyi isteyip istemediklerini sorduğunda, “Biz yasal olarak evlenmek istedik dedi. Evet.” Devam etti: “Eh, biz sadece... biz yine de yaptık.” “Kalpte”.Kourtney Kardsahian, Las Vegas'taki düğününde ne giydi?

One Love Wedding Chapel'in sahibi Marty Frierson, People'a "Onlar Grammy'de giydikleri kıyafetle giyinmişlerdi" dedi. Geldiler, evlendiler, buketi araba yoluna attılar ve Elvis ile dans ettiler. Yaklaşık 30 dakika içinde bitti.”