KOURTNEY KARDASHIAN VE TRAVIS BARKER'IN İTALYAN DÜĞÜNÜ

Kardashian ve Barker, Portofino’da evlendi. (Evet, üçüncü kez!)

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, (bilinen) üçüncü düğün törenlerini gerçekleştirerek bir kez daha evlendi! Düğün, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'nın Portofino'nun pastoral arazisindeki evi Villa Olivetta'da gerçekleşti. Çift, evliliklerini geçtiğimiz hafta sonu boyunca tüm aile ile birlikte kutladı.

İtalyan düğünün ilk fotoğrafları, Barker'ın kızı Alabama tarafından Instagram hikâyesinde paylaşıldı. Alabama, yeni üvey annesiyle bir selfie yayınladı. Ardından Kourtney ve babasının, kırmızı çiçeklerle dolu bir duvara karşı (babasının) bir bankta diz çökmüş bir fotoğrafını paylaştı.Kim, Khloé, Kendall, Kylie ve Rob ile anneleri Kris Jenner dâhil olmak üzere Kardashian ve Jenner ailesi düğün için İtalya'daydı. Kourtney’in çocukları Mason, Penelope ve Reign; Kim ve Kylie'nin en büyük çocukları North ve Stormi; Barker'ın oğlu Landon, kızı Alabama ve üvey kızı Atiana De La Hoya da çiftin yanındaydı.


Kardashian ve Barker'ın İtalyan düğünü, çok günlü bir Dolce Vita etkinliğinin zirvesiydi. Hafta sonu, cuma günü Ristorante Puny'de bir hoşgeldin yemeği ile başladı ve ardından cumartesi öğleden sonra yatta brunch ile devam etti. Pazar günü ise nikâh gerçekleşti.Gelin, 1960'ların İtalyan iç çamaşırlarından ilham alan bir Dolce & Gabbana elbise giydi. Dantel detaylı saten mini korse elbiseye; geni�� işlemeli bir duvak, tül eldivenler ve dantel stilettolar eşlik etti. Duvaktaki desenlerde, Akdeniz bahçelerinden ilham alan çiçekler ve Meryem Ana tasviri işlenmişti. Barker'ın dövmelerinden birine dayanan dini ikonografiye, "aile sadakatine saygı" yazan bir metin eşlik ediyordu. Kardashian, “Elbiselerimi Domenico ve Stefano ile tasarlamak her yönden gerçekleşen bir rüyaydı” dedi.Barker'ın siyah klasik kruvaze takım elbisesi de İtalyan evi tarafından tasarlandı. Çiftin düğün portrelerini ise moda fotoğrafçısı Ellen Von Unwerth çekti.
Yasal birlikteliklerinden sonra bir kaynak, "Kourtney ayın üzerinde ve Travis ile bu yeni bölüme başlamak için çok heyecanlı" dedi. “Bu gün için heyecanlıydılar ve delice âşıklar.”

Barker bilinene göre, çok daha uzun süredir ilgileniyor olsa da; çift 2020'nin sonlarında çıkmaya başladı. Bir kaynak,  “Her zaman onunla çıkmak istedi, ama Kourtney bunu görmezden gelirdi ve sadece arkadaş olmaya devam ettiler” dedi. İlişkilerinin başlamasının ardından 2021 Mart'ında ise başka bir kaynak, “Onunla her şeyi yapmak istiyor ve ilişki konusunda çok heyecanlı. Gerçekten iyi gidiyor ve Travis'in çocukları Kourtney'i seviyor” dedi.