ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

Yıldızların takım oyunu çok güçlü!

BELLA HADID

Baştan aşağı ‘Canadian Tuxedo’ denim stili ile göz kamaştıran Bella Hadid, EB Denim’den denim bir yelek ve jean pantolon ve Adidas  x Wales Bonner sneaker giydi. 


KYLIE JENNER

İlkbahar 2021’in cut-out trendini şimdiden kullanmaya başlayan Kylie Jenner, Tyrell Brand’den etek ve bluz takımı giydi. 


EMILY RATAJKOWSKI

“Bout to Pop” diyerek doğumunun yaklaştığının sinyallerini veren Emily Ratajkowski, Aya Muse’un Pre-Fall 2021 koleksiyonundan transparan takımını Versace Medusa çanta ile tamamladı. 


DUA LIPA

Rengarenk bir stil fotoğrafı paylaşan Dua Lipa, Gallery Department’tan grafik tişörtünü Love Kat pantolonu ile tamamladı. 


ELSA HOSK

“Etro ailemi özledim! Yarın online şovu izleyeceğim,” diyerek Etro stili ile bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, markanın sanal defilesine evinden katıldı. 


ASHLEY GRAHAM 

“Başıma daha ne kadar fazla şey takabilirim?” diyerek bir fotoğraf paylaşan Ashley Graham, Fendi’den tüylü Bucket şapkasını Bottega Veneta çanta ile tamamladı. 


ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY

Triko takımları ile iç ısıtan bir stil paylaşan Rosie Huntington-Whiteley, The Bazilika’dan üç parçalı bir takım giydi. 


MILLIE BOBBY BROWN

“Genç ve tatlı, sadece 17,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Millie Bobby Brown, Urban Outfitters’dan geri dönüştürülmüş batik desenli bir eşofman takımı ve Louis Vuitton’dan Coussin monogram çanta tercih etti. 


TRACEE ELLIS ROSS

“Özür dilerim Blackish gardırobu, bu benimle eve geliyor!” diyerek dizi setinden bir fotoğraf paylaşan Tracee Ellis Ross, Rosie Assoulin stilini Nike sneaker ile tamamladı. 


ELLIE GOULDING

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Ellie Goulding, “Altı ay sonra eşofman takımlarımdan farklı bir şey giydim bu nedenle ekstraya yöneldim,” diyerek bir paylaştığı fotoğrafta Jean Paul Gaultier’in İlkbahar Yaz 2019 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi. 


REGINA KING

Yeni filmi için sanal etkinliklere katılmaya devam eden Regina King, St John’un Pre-Fall 2021 koleksiyonundan siyah beyaz bir elbise giydi. 


CHLOE GRACE MORETZ

‘Tom and Jerry’ filmi için etkinliklere katılan Chloe Grace Moretz, Louis Vuitton’dan bir görünüm tercih etti. 


DAISY RIDLEY

Stilistinin paylaştığı fotoğrafta beyazlar ile büyüleyen Daisy Ridley, Alexandre Vauthier’den bir takım tercih etti. 


STORM REID

‘Good Morning America’ programına katılan Story Reid, Stella Jean’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan renkli bir elbise giydi. 


CHRISSY TEIGEN

“Toplantılar,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chrissy Teigen, The Row ve Vetements’tan siyah ve kahverengi bir stil tercih etti. 


DEMI LOVATO

Ellen DeGeneres’in şovuna katılan Demi Lovato, Ralph & Russo’nun Sonbahar-  Kış 2020 koleksiyonundan ekoseli bir takım elbise giydi. 


GABRIELLE UNION

Bikini ve blazer ceket trendini kış aylarına taşıyan Gabrielle Union, Dion Lee takım elbisesini ve üstünü Valentino çantası ile tamamladı. 


MEGHAN MARKLE

Spotify’ın ‘Stream On’ etkinliğine katılan Meghan Markle, Oscar de la Renta’nın Resort 2021 koleksiyonundan limon desenli bir elbise giydi. 


ALICIA KEYS

Gün batımı ilhamlı fırfırlı stili ile göz kamaştıran Alicia Keys, Fendi’den bir elbise giydi. 


HAILEY BIEBER

New York sokaklarında dikkat çekmeye devam eden Hailey Bieber, Magda Butrym’den turuncu deri bir takım, Christian Louboutin’den nude stilettolar ve Elleme çantası tercih etti.